This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Kusursuz yüz makyajı rutini!

Gün boyu süren kusursuz bir cilt rengine sahip olmak tüm kadınların hayalidir. Yüzünüzdeki göz altı halkalarını ve koyu lekeleri kapatmak için tüm ipuçlarını takip edin!

1/

Cildinizi Hazırlayın

İlk olarak cildinize gündüz kremini uygulayın ve üzerine makyaj bazını sürün. Makyaj bazı, cildinizin nefes almasını  ve makyajınızın tüm gün kalıcı olmasını sağlar.

2/

Kusurları Gizleyin

Kusursuz Ten Stick Kapatıcı'yı  göz altı halkalarınıza ve lekelerinize kapatıcı fırça ile nazikçe uygulayın.
Kusursuz Göz Altı Kapatıcısı'nı ise gözlerinizin iç kısımlarına ve koyu göz altı halkalarınıza uygulayarak gözlerinizin daha parlak görünmesini sağlayın.

3/

Cilt Tonunuzu Eşitleyin

Cilt tipinize ve ten renginize uygun fondötenden belli bir miktarı elinize alın. Çift Kıllı Fondöten Fırçasıyla,  aldığınız fondöteni yüzünüzün ortasından yanak, alın ve çenenize doğru uygulayın. 

4/

Cildinizi Pürüzsüzleştirin

Mükemmel bir cilt için Kusursuz Ten Kompakt Pudrası'nı tüm yüzünüze uygulayın. Bu pudra oldukça ultra ince bir yapıya sahiptir. Cildinizi korur ve doğal bir parlaklık sağlar. Ayrıca sağlıklı ve doğal bir bronzluk için İkili Kontür Pudrası'nı kullanabilirsiniz.

5/

Yüzünüzü Renklendirin

Sağlıklı bir parlaklık elde etmek için Saten Dokunuşlu Allık'ı dairesel hareketlerle ve Allık Fırçası yardımıyla yanaklarınıza uygulayın. 

Şimdi kusursuz teniniz ile mutluluğun keyfini sürün!

Share