ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Suya Dayanıklı Makyaj Yapımı

Heyecan uyandıran renkler ile sıcağa ve suya dayanıklı makyaj yapımı ile ilgili ipuçlarımızı takip edin!

sowimage
1/

Gözlerinizi ortaya çıkartın

 

Alt kirpik çizgisi boyunca Suya Dayanıklı Asansörlü Göz Kalemi'ni uygulayarak makyajınıza başlayın. Uygulaması kolay ve uzun süre etkili!

Daha sonra Krem Dokulu Kalem Far'ı uygulayarak gözlerinizi ortaya çıkartın. 14 saate kadar dayanıklı olan bu uygulama ile çevresel faktörler sizi etkilemesin.

sowimage
2/

Belirgin gözlere sahip olun

 

Mükemmel kirpiklere sahip olabilmek için 360° Çevreleyen Ekstra Uzun Suya Dayanıklı Maskara ile kirpiklerinizi riske atmadan makyajınıza devam edin.

 

sowimage
3/

Dudaklarınızı belirginleştirin

Ultra Nemlendirici Ruj - Saten Etkili ile makyajınızı tamamlayın. Kiraz yağı ile zenginleştirilmiş içeriği ile belirgin dudaklara sahip olmak için uygulamanızı dudağınızın ortasından başlayarak dışa doğru yapın.

 

sowimage

                               Kalıcı Manikür

sowimage

Hepinizin bildiği gibi manikürlerimizi ilk yaptığımız gibi düzgün tutmak zordur. Özellikle yaz aylarında vaktimizi havuz ve deniz arasında geçiriyorken çok daha zor…Ama tahmin ettiğiniz üzere, bu yaz harika tırnaklar ve kusursuz manikür için neler yapabileceğiniz ile ilgili size bazı ipuçları vereceğiz. Haydi başlayalım!

1/ Güçlendirici Oje Bazı ile tırnaklarınızı koruyacak uygulamaya başlayın.

2/Sonra, Jel Etkili Oje'lerden favori renginizi seçin. İlk kat kuruduğu zaman ikinci katı uygulayın.

İpucu: Aramızda kalsın, bu yaz moda olan; tropikal yeşil, altın güneşi, mercan gibi renkleri olan Yoğun Renkli Ultra Parlak Oje - Yaz Koleksiyonu  ile manikür yapmaktan büyük zevk alacaksınız.

3/Daha uzun süreli etki için, uygulamanızı Jel Etkili Tırnak Parlatıcısı ile bitirerek, manikürünüzün dayanıklılığını arttırırken aynı zamanda tırnaklarınıza parlak bir görünüm kazandırın!

 

En güzel makyajlı fotoğraflarınızı bizimle paylaşın!

Share