ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Yaz Sonu Makyajı

Tatilden eve dönüşte uygulayabileceğiniz makyaj önerilerimiz !

1/

Teninizi Canlandırın

Teninize biraz ışıltı katmak için cildinize makyaj bazı uygulaması ile başlayın.

Ardından koyu göz altı halkalarınıza ve kapatmak istediğiniz lekelere Kusursuz Ten Stick kapatıcıyıuygulayın, parmak uçlarınızla hafifçe tampon hareketler yaparak ürünü cildinize yedirin.

Cildinizi pürüzsüzleştirmek için fondöten fırçası yardımıyla Kusursuz Ten Likit Fondöteni uygulayın.

Makyajınızı sabitlemek,parlamaların önüne geçmek ve mat ve ışıltılı bir görüntü elde etmek için Pürüzsüz Işıltılı Toz Pudrayı uygulayın.

Daha sağlıklı bir görünüm için allık fırçası ile elmacık kemiklerinize dairesel hareketler yaparak Saten Dokunuşlu Allık uygulayın.

Ten makyajınızı Göz Kamaştıran İkili Aydınlatıcı ile yüzünüze (elmacık kemiklerinin üst kısmına,burun üstüne ve kaş kemiğinin altına) biraz ışıltı katarak sonlandırabilirsiniz.

2/

Etkileyici bakışlara sahip olun

Göz kapağınızın tamamına öncelikle göz farı bazı uygulayın. Bu şekilde göz makyajınız daha kalıcı olacak ve dağılmayacaktır. Sonrasında yine tüm göz kapağınıza Kadife Dokunuşlu-Mat Gül Kurusufarı,far fırçası yardımıyla uygulayın. Ardından göz pınarı köşesini Kadife Dokunuşlu -Mat Pudra renkli far ile aydınlatın.

Daha derin bakışlara sahip olmak için Fırça Uçlu Eyelinerı gözünüzün iç kısmından ince bir çizgi olarak başlayıp dış köşeye doğru kalınlaşacak şekilde sürün. Fırçanın ince ucu kedi gözü makyajı etkisi için ideal, keskin ve temiz bir çizgi oluşturmanıza yardımcı olur.

Son olarak göz makyajınızı Feel Stronger Uzatıcı ve Hacim Veren Maskara ile tamamlayın. Etkileyici ve derin bakışlara sahip olmak işte bu kadar kolay !

3/

Kaşlarınızı belirginleştirin

Kaş maskarası ile kaşlarınızı renklendirin ve belirginleştirin. Mini şekillendirici fırçası %100 bitkisel liflerle zenginleştirilmiş olup tüm kaşlara eşit uygulama sağlar.

 

4/

Dudaklarınıza renk katın

Son olarak Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj- Saten Kırmızı ile dudaklarınıza renk katın ve makyajınızı tamamlayın!

Yaz sonu makyajınızın fotoğraflarını bizimle paylaşın!

Share

Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim