ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Yüz Temizleme Ailesi Yenilendi!

Yenilenen temizleme ailesi ile tanışın! Cildinizin ihtiyacına yönelik, derinlemesine temizleyen her dokuda ve formda bulabileceğiniz temizleme ürünlerini gelin yakından inceleyelim!✨

sowimage

İlk adım: Makyaj Temizleme

Makyaj temizlemek hem sabah hem de gece yapılan güzellik rutininizin en önemli parçasıdır. Sadece cildinizi makyajdan değil aynı zamanda gün içinde cildinizde biriken tüm kir ve kalıntılardan da arındırır.

Kuru ve hassas bir cilde mi sahipsiniz? Yumuşak ve yatıştırıcı bir his için nemlendirici aktif bileşenler ile zenginleştirilmiş bir dokuyu tercih edebilirsiniz. Makyaj temizleme yağları ve losyonlarının yanı sıra durulama gerektirmeyen temizleme suları da sizin için iyi bir tercih olabilir.

Karma ve yağlı bir cilde sahipseniz ise; cildinize tazelik hissi veren, hafif, yağsız dokulara sahip temizleme ürünlerini kullanabilirsiniz. Temizleme jelleri, köpükleri ve temizleme suları epidermis katmanına kadar inerek cildinizi narince derinlemesine temizler ve arındırır.

sowimage
sowimage

İkinci adım: Cildi Temizleme

Makyajınızı tamamen temizledikten sonra cilt tipinize en uygun ürünü seçerek cilt temizleme aşamasına geçebilirsiniz. Karma ve yağlı cilde sahipseniz temizleme jelleri ve temizleme sularını kullanabilir, hassas cilde sahipseniz ise; krem ve yağ dokudaki ürünleri tercih edebilirsiniz.

Günlük temizleme rutininizin yanı sıra haftada 1 ya da 2 kez cildinizi ölü hücrelerden arındırmak ve pürüzsüz bir görünüm elde etmek için peeling kullanmayı da ihmal etmemelisiniz. Cilt tipinize en uygun peelingi kullandıktan sonra maske uygulaması ile haftalık bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Geriye sadece cildinize en uygun dokudaki ve ihtiyacınıza yönelik ürünleri seçmek kalıyor. 😊 Nemlendirici, yatıştırıcı, arındırıcı tüm bu ihtiyaçlarınıza uygun bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş ürünlerimizi keşfedin!

sowimage

Pure Algue: Mikro Yosunlarla Cildinizi Arındırın

Pure Algue serisi, kuru normal ciltlere sahip, nemini kaybetmiş ve detoks etkisine ihtiyaç duyanlara özel bir seridir. Daha önce Hydra Vegetal serisini kullanan tüm cilt tipleri, uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş etkin bitkisel içeriğe sahip bu seriyi kullanabilirler. Bu seri detoks etkisiyle cildi arındırarak nefes almasını sağlar. Bretanya sahillerinden çevreye duyarlı bir şekilde elde edilen detoks etkili okyanus yosunu cildinizin nefes almasına ve ferahlamasına yardımcı olur ve cildi nemlendirir. Daha güçlü, nemini geri kazanmış ve nefes alan bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Size ise; sadece cildinizin ihtiyacına yönelik doğru ürünü seçmek kalıyor: Temizleme jeli, temizleme suyu, temizleme mendili, peeling ve maskeler… Her ihtiyaca yönelik farklı dokuda ürünü bulmanız mümkün. Yıldız ürünümüz Pure Algue -Okyanus Ferahlığında Detoks Etkili Yüz Yıkama Makyaj Temizleme Jeli ile beslenmiş, güçlenmiş ve korunmuş cilde sahip olabilirsiniz. Detoks etkili yüz yıkama makyaj temizleme jeli, tek bir adımda göz çevresi dahil tüm yüzü temizler, suya dayanıklı makyajı dahi ortadan kaldırır. Detoks etkisiyle cildi arındırarak nefes almasını sağlar. Ferahlatıcı jel dokusu, deniz köpüğü gibi yumuşak bir köpüğe dönüşen mikro damlacıklar içerir. Mükemmel şekilde temizlenmiş, nemlenmiş ve ışıldayan bir cilt görünümü kazanmanızı sağlar. Serinin diğer ürünlerini de buradan inceleyebilirsiniz.

sowimage

Pure Menthe: Mat, pürüzsüz bir cilt

Karma ve yağlı bir cilt tipine sahipseniz ve cildinizde parlama, geniş gözenekler ve akne problemi varsa Pure Menthe serisi tam da size göre! Sebo Vegetal serisini kullananlara özel olarak geliştirilen bu temizleme ailesi, içeriğindeki organik nane ile, cildinizdeki parlamanın önüne geçerek mat, derinlemesine temizlenmiş ve arınmış bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Pure Menthe Siyah Nokta Karşıtı, Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Peeling Etkili Yüz Yıkama Jeliya da Pure Menthe Yağ Dengeleyici, Arındırıcı Yüz ve Makyaj Temizleme Suyunu kullanarak makyajı cildinizden mükemmel bir şekilde çıkarabilir, cildinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Tazelenmiş ve pürüzsüz bir cilt için Pure Menthe Anında Matlık Sağlayan Pudralı Tonik, Pure Menthe Gözenek Sıkılaştırıcı Derinlemesine Arındırıcı Peeling ve Pure Menthe Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Siyah Nokta Karşıtı Kömür Maske rutininizi tamamlayabilirsiniz.

sowimage

Pure Camomille: Yatıştırıcı ve Güçlendirici

Organik Papatya ile formüle edilmiş Pure Camomille serisi, hassas ciltleri yatıştırır ve güçlendirir.

Sensitive Camomille serisini kullanan hassas cilde sahip olanların tercih edebileceği bu temizleme ailesinden, cildinizin ihtiyacına yönelik temizleme suyu, temizleme yağı, temizleme kremive temizleme sütü gibi dokulara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler ile cildinizi makyaj kalıntılarından nazikçe arındırabilir, hassas bir bakım sağlayabilirsiniz. Rutininizi tamamlamak için haftada 1 veya 2 kez Yatıştırıcı ve Besleyici Köpük Maske ile cildinizi rahatlatabilirsiniz. Köpük dokusu, cildi yatıştırır, yumuşak, rahatlamış ve esnek bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur. 

sowimage

Pur Bleuet: Yoğun Makyajı Nazikçe Temizler

Göz ve göz çevresi en hassas bölgelerden biridir ve tıpkı yüzümüz gibi özel bir temizlemeye ihtiyaç duyar.

Pur Bleuet ailesi göz ve göz çevresindeki makyajı nazikçe temizlemek ve yatıştırmak için özel olarak geliştirilmiştir. Suya Dayanıklı Yoğun Makyaja Özel Ekspres Göz Makyaj Temizleyiciçift fazlı formülü sayesinde tek bir dokunuş ile yağlı bir his bırakmadan suya dayanıklı makyajın izlerini dahi siler. Kirpiklere bakım yapar. Makyajdan mükemmel bir şekilde temizlenmiş ve rahatlamış göz çevresine sahip olmanızı sağlar. Hassas göz makyaj temizleyici, nazikçe gözleri makyajdan temizler. Hassas göz çevresini yatıştırır. Size makyajdan tamamen arınmış bir göz çevresi sunar. Serinin ürünleri Mavi Kantaron çiçeği özü ile zenginleştirilmiştir.

sowimage

Pure Calendula: Işıldayan sıkılaşmış bir cilt

Olgun ciltler daha kuru bir cilt yapısına sahip olabilir. Bu nedenle daha yumuşak ve besleyici dokulardaki ürünlere ihtiyaç duyarlar. Pure Calendula serisi tam da size ihtiyacınız olan uzman bakımı sağlamak için geliştirildi! İçeriği Organik Aynısefa ile zenginleştirilen losyon ve temizleme sütü ile ışıldayan ve sıkılaşmış bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Kırışıklık Karşıtı Işıltı Veren Besleyici Losyon, cildi sıkılaştırır, çizgilerin görünümünü azaltır, cildi yoğun bir şekilde besler ve rahatlık hissi verir. Cildin doğal parlaklığını geri kazandırır. Kırışık Karşıtı Işıltı Veren Besleyici Makyaj Temizleme Sütü, makyajı nazikçe çıkarır, cildi kalıntılardan temizlerken, çizgilerin görünümünü azaltır.

Share