Anasayfa > Bize ulaşın


BİZE ULAŞIN

Aradığınız sorunun cevabını "SSS" başlığı altında bulamadınız mı? Sormak istediğiniz soruyu; adınız, soyadınız ve iletişim bilgilerinizle birlikte musteri.hizmetleri@yrnet.com adresine gönderin.

SİZE DAHA HIZLI GERİ DÖNÜŞ YAPABİLMEMİZ İÇİN YVES ROCHER KART NUMARANIZI DA GİRMEYİ UNUTMAYIN.Müşteri Hizmetleri - buraya tıklayın
Siparişlerinizle ilgili bilgi almak için yukarıdaki linke tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca 0212 325 87 87 numaralı telefondan da hafta içi 09:00 - 17:30 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz.

Güzellik Önerileri - buraya tıklayın
Cilt bakımı, vücut bakımı ya da makyaj ürünlerimizin kullanımı hakkında detaylı öneriler mi arıyorsunuz?
Yukarıdaki linke tıklayarak sorularınızı bize iletin. Yves Rocher güzellik uzmanları sorularınızı yanıtlayacak ve ihtiyacınıza göre ürün önerilerinde bulunacaklardır.


Yves Rocher İş Olanakları - buraya tıklayın
Türkiye genelindeki iş ve staj imkanları için Yves Rocher Türkiye Linkedin sayfamız, Secretcv.com ve Kariyer.net üzerinden güncel ilanlarımızı takip edebilirsiniz. Konuyla ilgili tüm sorularınızı yukarıya tıklayarak bize iletebilirsiniz.

Yves Rocher ve Bitkisel Kozmetik - buraya tıklayın
Yves Rocher, bitki dünyasında edindiği 50 yılı aşkın bilgi birikimi ile sizlere etkisi kanıtlanmış, tüm duyulara hitap eden, doğaya ve insana saygılı bir güzellik anlayışı olan Bitkisel Kozmetiği sunar. Yves Rocher markası ve Bitkisel Kozmetik hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi yukarıdaki linke tıklayarak bize iletebilirsiniz.


Fikir ve Öneriler - buraya tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmek için yorum ve önerilerinizi yukarıdaki linke tıklayarak bize iletebilirsiniz.