Kargo Hakkındaki Sorularınızın Cevapları

Kargo bedeli nedir?
Yves Rocher mümkün olan en hızlı şekilde siparişlerinizi size teslim eder. Siparişiniz onaylandıktan en geç üç iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilmiş olur.
179TL'ye kadar alışverişlerinizde kargo ücreti 9.9TL olarak ücretlendirilir. 179TL üzeri alışverişlerinizde ise tutar Yves Rocher tarafından ödenir.
Faturamı nasıl alabilirim ?
Ödemenizi, alışverişinizi tamamladığınızda anlaşmalı olduğumuz bankalara online olarak yapabilirsiniz. Ayrıca, siparişinizi ve faturanızı teslim almak istediğiniz farklı adresleri adres defterinize kayıt ederek farklı siparişlerinizde dilediğiniz fatura ve teslimat adresinizi kullanabilirsiniz.
Ürün iadesi veya değişimini nasıl yapabilirim ?
yvesrocher.com.tr olarak Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabii tüm değişim ve iade prosedürlerini ilgili kanunlar kapsamında siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde yönetmekteyiz. Eğer herhangi bir nedenden dolayı sipariş ettiğiniz ürününüzü değiştirmek ya da iade etmek istiyorsanız satış sözleşmemizi okuyarak bu konuda detaylı bilgi edinebilirsiniz.
İnternet üzerinden aldığım ürünün mağazalarda iadesini/değişimini yapabilir miyim?
Hayır, maalesef sadece internet üzerinden Müşteri Hizmetleri aracılığı ile iade/değişim yapabilirsiniz.
Siparişimi nasıl takip edebilirim ?
Siparişinizi tamamladıktan sonra, size siparişinizin özetini içeren bir doğrulama maili gelecektir. Sipariş numaranız ile birlikte adınızı, soyadınızı yazarak musteri.hizmetleri@yrnet.com'a mail atarak siparişinizin durumu hakkında bilgi edinebilir ya da her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0850 755 19 59 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Yurtdışından sipariş verebilir miyim ?
yvesrocher.com.tr olarak Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde her noktaya ürün gönderimimiz vardır. Yurtdışından vermek istediğiniz siparişler için bulunduğunuz ülkenin Yves Rocher web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bunun için Yves Rocher International bölümüne bakınız.