ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Fondöten

Fondötenler, makyaj yaparken yüzdeki renk eşitsizliklerini gidermek ve far, allık ve aydınlatıcılar için daha sabit bir baz oluşturmak için kullanılır. Yves Rocher fondöten seçenekleri makyaj için kusursuz bir baz yaratırken, bitkisel içerikleriyle cildinizi besler. Fondötenler, her cilt tonuna uyumlu olan bol çeşitli bir renk skalasında sunulur. Böylece cildinin kusursuzluğuna ve beslenmesine önem veren herkes, kendi için ideal bir fondöten çeşidi bulabilir.

Fondöten Fiyatları ve Çeşitleri

Fondöten, makyaj severler tarafından neredeyse her gün kullanılan makyaj malzemelerinden biridir. Farklı cilt tipleri ve cilt tonları için ayrı özelliklerde üretilen fondötenler, günlük makyajda veya özel gün makyajlarında rahatlıkla kullanılabilir. Cildi makyaj rutinindeki diğer adımlara hazırlayan fondöten seçenekleri, yüzdeki istenmeyen kusurların kapatılmasına yardımcı olur. Böylece cilt, daha aydınlık bir görünüme kavuşabilir.

Birçok farklı formül ve formlarda üretilen fondöten fiyatları, ürünün özellikleri ve içeriğinin bileşenlerine göre değişiklik gösterir. En sık kullanılan çeşit, sıvı formülde olan fondötenlerdir. Makyajın ilk aşamalarından biri olan fondöten uygulaması, boyun bölgesi ve yüz arasındaki renk eşitsizliklerinin giderilmesi için de kullanılabilir. Fondötenin cilde eşit ve pürüzsüz bir şekilde uygulanması için fondöten süngerleri, makyaj fırçaları gibi ürünler kullanılır. Daha doğal bir görünüm elde etmenize olanak tanıyan makyaj süngerleri, fondöten uygulamasında istenmeyen fırça izi görünümünün de önüne geçer.

Cildi her tarzda makyaj uygulamasına hazırlayan fondötenler; kuru ciltler için fondötenler, karma ve yağlı ciltler için fondötenler ve normal ciltler için fondötenler olmak üzere farklı kategorilerde sunulur. Bu aşamada, kendi cilt renginiz ve cilt yapınız için en uygun fondöteni tercih etmeniz, makyaj yaparken en iyi sonuçları alabilmeniz için son derece önemlidir.

Parlak & Bitkisel Fondötenler

Fondötenler, cilt tipleri ve renklerine göre çeşitlenmelerinin yanı sıra bitişlerine göre de farklılık gösterir. Bazı fondötenler mat bitişli iken bazıları aydınlık ve parlak bir bitişe sahiptir. Nemli, ışıltılı ve parlak bitişli fondötenler, cildin doğal ışıltısını ortaya çıkarır. Özellikle kapatıcılığı orta/düşük derecede olan fondötenler, nemlendirilmiş ve sağlıklı cildin ışıltısını kapatmadan pürüzsüz bir görünüm elde edilmesine olanak tanır.

Fondötenler, içerikleriyle de birbirinden farklılık gösterir. Bitkisel içerikli fondötenler, zenginleştirilmiş formülleri sayesinde ciltte renk eşitliği yaratmakla beraber aynı zamanda cildin besler. Böylece makyajın ciltte yaratabileceği rahatsızlık, kaşıntı ve kuruluk/yağlılık sorunlarının azalmasına da yardımcı olur. Yves Rocher fondötenlerin içeriklerindeki doğal bitkisel özler sayesinde cildinizin doğal sağlığı zarar görmeden duru ve aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bitkisel içerikli Yves Rocher fondötenlerinden en iyi performansı almak ve gözeneklerdeki tıkanmaların önüne geçmek için, fondöten öncesinde makyaj bazı uygulamayı tercih edebilirsiniz. Fondötenin uygulanmasını kolaylaştıran ve daha da pürüzsüz bir görünüm yaratan makyaj bazları, makyaj rutininde yer alması önerilen ürünlerden biridir.

Uygun Fiyatlı & Kapatıcılığı Yüksek Fondötenler

Özel günlerde yapmak isteyebileceğiniz daha iddialı makyaj uygulamaları için kapatıcılığı yüksek fondöten çeşitlerini kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve yüksek kapatıcılığa sahip fondöten çeşitleri, yine yarı mat, mat ve parlak bitişli olarak farklı çeşitlerde bulunabilir. Özel bitkisel içerikler sayesinde tüm gün cildi besleyen Yves Rocher fondötenlerin yüksek kapatıcılığa sahip çeşitleri makyaj görünümünü tüm gün korurken aynı zamanda cildi nemlendirir.

Yüksek pigmentasyon özellikli fondötenler, temizlenmiş ve nemlendirilmiş cilde çok az bir miktarda uygulandığında bile tüm ciltte kapatıcılık elde edilebilir. Kapatıcılığı yüksek olan fondötenleri süngerle veya parmaklarınızla katman katman uygulayabilirsiniz. Yoğun kapatıcılık, yarı mat bitiş ve nemlendirici etkisiyle Yves Rocher fondöten seçenekleri ile cildinizi korurken gün boyu aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz.

En İyi Fondöten Çeşitleri Yves Rocher’de!

Yves Rocher’nin detoks etkili fondötenleri, hem pürüzsüz hem de ışıl ışıl parlayan bir ciltle güne hazır olmanızı sağlar. 10 saate kadar parlaklık etkisini ve kapatıcılığını koruyan Yves Rocher fondöten seçenekleri, gözeneklerinizin tıkanmasını engellemeye de yardımcı olur. Yves Rocher fondötenler, cildinizin sağlığını korurken makyajınızın ilk uygulamadaki görünümünü gün boyu sürdürmesine olanak tanıyan bir baz yaratır. En iyi fondöten seçimi için siz de Yves Rocher’nin her cilt tipine ve rengine uyumlu fondötenlerini inceleyebilir ve cildinizi bitkisel özlerle nemlendirirken yüksek kapatıcılıktan da faydalanabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim