ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Ürünleri

Saçlarınız ısılı işlemlerden, kullanılan ürünlerden ve günlük rutinlerden ötürü yıpranabilir ve eski canlılığını kaybedebilir. Özellikle saçtaki nem kaybı, yıpranmanın başlıca nedenlerindendir. Saçları sık boyamak; denize ve havuza girmek; sprey, jöle ve şekillendirici gibi ürünleri sık kullanmak; sürekli kurutmak veya sert bir şekilde taramak gibi pek çok işlem saçlarınızın yıpranmasına sebep olabilir. Yıpranmış saçlarda ise kopma, kırılma ve incelme gibi çeşitli olumsuz durumlar meydana gelir. Bu nedenle saçlarınızı destekleyecek bakım ürünleri kullanmanız yıpranmanın önüne geçmenizde size yardımcı olabilir. Yıpranmış saçlar için maske, yağ ve şampuan gibi Yves Rocher ürünleri saçlarınızı onararak eskisi gibi sağlıklı görünüm kazanmasına olanak tanır.

Yıpranmış Saçlar İçin Maske

“Yıpranmış saça ne iyi gelir?” sorusu, saçları yanmış ve yıpranmış kişiler tarafından sık sık sorulur. Bu sorunun yanıtı ise yıpranmış saçlar için özel olarak doğal içerikler ile donatılmış olan şampuan, bakım kremi, maske vb. ürünlerin düzenli bir şekilde kullanılmasıdır. Yıpranmış saçlar için bakım ürünlerinden biri olan maskeler, onarıcı özellikleriyle saçların daha güçlü ve canlı görünmesine yardımcı olurken özel içerikleri ve formülleriyle saçlarınızı dış etkenlere karşı da korur. Aynı şekilde yıpranmış saçlar için şampuan ve saç bakım kremi gibi ürünler de saçları kökten uca iyileştirip beslerken sağlıklı ve parlak bir görünümü de beraberinde getirir. Yıpranmış saç ve yanık saç sorunlarını çözmeye yardımcı olan maskeler, şampuandan önce veya sonra saçlara uygulanabilir.

Yıpranmış saçlar için bakım ürünleri arasında yer alan saç maskeleri, duş alırken şampuanlamadan sonra saç köklerine ve uçlarına uygulanır. Birkaç dakika bekletildikten sonra durulanır. Yıpranmış saçlar için tasarlanmış olan maske, kuru saça uygulanarak kullanıldığında daha etkili sonuç verir. Yıpranmış ve yanmış saçlar için maske kullanımını düzenli yaptığınızda saçlarınızın eski gücünü kazandığını ve hızlıca toparlandığını fark edebilirsiniz.

En İyi Yıpranmış Saç Bakım Ürünleri Yves Rocher’de!

Yves Rocher’nin yıpranmış saç bakımı konusunda uzman olan ekibi tarafından üretilen ürünleri ile saçlarınızı eski canlılığına kavuşturabilirsiniz. Bitkisel içerikler ve doğal yağlar ile saçlarınızı güçlendiren Yves Rocher ürünleri, saçlarınızı onarır ve korur. Elektriklenmeyi de azaltarak saçlarınızın görünümünü iyileştirir. Yves Rocher’nin yıpranmış saçlar için kullanılan bakım ürünleri arasında saç yağları, saç bakım kremleri, saç maskeleri, şampuanlar ve serumlar da dahil olmak üzere birçok ürün bulunur. Saçlarınızın ihtiyacına göre farklı özelliklere sahip olan setler, seri hâlinde kullanımda saçlarınızdaki yıpranmış ve zayıflamış görünümü daha etkili ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırır.

Saç köklerini derinlemesine besleyen Agav ve ihtiyacınız olan nemi sunan jojoba gibi bitkisel içerikleriyle saçlarınızın 230 derece ısıya kadar koruma altında olmasını sağlayan Yves Rocher yıpranmış ve yanmış saça bakım ürünleri; düzleştirme, maşa vb. işlemlerden saçlarınızı korumayı hedefler. Hafiflikleri ve özel dokularıyla ise saçlarınızı ağırlaştırmayan bu ürünler, çok amaçlı bakımın en iyi hâlini sunar. Yves Rocher ürünleri, saçlarınızı kökten uca derinlemesine güçlendirir ve düzenli kullanımda etkileyici sonuçlar sağlar. Onarıcı, kırılma karşıtı ve elektriklenmeyi önleyici Yves Rocher yıpranmış saçlar için bakım ürünleri, mat ve sağlıksız görünüme sahip saçlar yerine ışıl ışıl, canlı ve sağlıklı bir görünüm sunarak saçlarınızdan her koşulda memnun olmanıza olanak tanır.

Doğal ve zengin içerikleriyle saçlarınızı besleyen Yves Rocher’nin yıpranmış saçlar için bakım ürünlerini kullanarak siz de saçlarınızın hasarlı görünümünü ortadan kaldırabilir ve neme doymuş saçlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim