ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Cildi zarar vermeden derinlemesine temizlerken, cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

Nazik ve ferah bir duş deneyimi sunan saç ve vücut şampuanı cildinizi nazikçe temizler, saçların kolayca taranmasına yardımcı olur .

Ekolojik ambalaja sahip duş jeli, su ile temasında hafif köpüksü bir dokuya dönüşür ve hoş kokusu eşliğinde cildinizi yumuşakça temizler. Cildinizin pH değeriyle tam uyumludur.

Ocean Bond Plastic sertifikasıyla, %90 kıyılardan toplanan geri dönüştürülmüş plastik kullanılmıştır,400 ml duş jeline göre 4 kat* daha az plastik içerir.

  • Koku : Monoi Tiare Çiçeği
  • Doku : Jel
  • Uygulama : Islak saça ve vücuda uygulayın ve ardından durulayın.
    Cildinizdeki ve saçınızdaki yumuşaklığın uzun sürmesi için, Monoi vücut peelingini haftada 1-2 kez kullanın ve vücudunuzu Monoi yağ ile günlük olarak nemlendirin.

Ambalaj Türü : Refill

Ürün Kodu: 11782

Bitkisel İçerik
Tahiti Monoi Özü

Tahiti Monoi Özü, Fransız Polinezyası’nda yetişen Tiare Çiçeklerinin Hindistan Cevizi Yağında geleneksel bir metod ile işlenmesiyle elde edilir. Tahiti geleneğinin ve adalarının kalbi haline gelerek Fransız Polinezyası’nın sembolü olan Monoi, cildi yumuşatıcı ve besleyici etkisiyle Tahiti yerlileri tarafından saç ve cilt bakımında binlerce yıldır kullanılır.

Tahiti Monoi Özü
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUCOCAMIDOPROPYL BETAINESODIUM METHYL COCOYL TAURATEGLYCERINSODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATEPARFUM/ FRAGRANCECOCOS NUCIFERA (COCONUT) OILGARDENIA TAITENSIS FLOWER EXTRACTSODIUM CHLORIDEBENZOIC ACIDSORBIC ACIDGUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDETRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATECITRIC ACID10762v1

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Sentetik içerikler

Yorumlar
Tüm Seriyi Keşfedin
Tatilin kokusu yanınızda

Monoi

Tatilin kokusu yanınızda

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim