Geri

60 yıllık ürün ambajları…

Yves Rocher markası yaklaşık 60 yıldır var ve bu bir çok ürün demek! İşte Yves Rocher'ın efsanevi ürün ambalajları hakkında geçmişi hatırlatmak için bir hafıza gezisi...

53 yıllık papatya: Organik Papatya vücut ve yüz kremi

Her yıl satılan 6 milyondan fazla Organik Papatya ile efsanevi bir ürün serisi haline geldi! 1965 yılında tanıtılan cilt bakım serisi, La Gacilly'deki organik çiftlikte yetiştirilen papatyadan yapılmıştır. En popüler vücut ve yüz kremi 1 milyondan fazla satıldı!

 

Gigitte - “İnanılmaz derecede etkili.”

35 yıldır Yves Rocher'nin sadık bir müşterisiyim ve papatya özlü kremin hem nem hem de yumuşaklık açısından gerçekten etkili olduğunu temin ederim. Çoğunlukla vücut kremini kullanıyorum ve çok memnunum.         

sowimage

Riche Crème serisindeki 45 yıllık faydalı yağlar

Yves Rocher’ın temel ürünlerinden biri ve 45 yıldır en çok satanlar arasında! Her yıl Riche Crème serisinden 6 milyon ürün satıyoruz.

ChristelleT - “ Riche Crème serisi sadık müşterisi ”

Teyzem bu kremi çok severdi ve 1984 yılında bana önerdi -  teyzem haklıydı ve o zamandan beri alıp kullanıyorum. Teyzemi dinlediğim için çok mutluyum çünkü bu nemlendirici krem gerçekten çok güzel ve etkili. Kırışıklıklar ile savaşır ve cildimi yumuşatır. Hem gündüz hem de gece kremini kullanıyorum.                              

Plaisirs Nature ile 25 yıllık botanik duyusal deneyim

Bourbon vanilyası, hindistan cevizi, mango -  kişniş ve frambuaz - nane. Plaisirs Nature, kullanılan zamanları harika bir ana dönüştüren lezzetli kokulu bir seridir. 1993 yılında piyasaya sürülen bu seride her beş saniyede üç duş jeli satılıyor.

 

Lolo06 - “Şişeye sığan bir tatil”

Kullandığınız an kokusu size tatile çıkmanızı hatırlatır. Tiare tropik bir cennet ve lagünler gibidir ve ylang ylang ise sizi banyonuzdan büyülü bir dünyaya sürükler.

sowimage
sowimage

Monoï de Tahiti'nin 30. yılı

Gerçek Tahiti monoi yağından üretilmiş olan bu seri sizi hep tropik yerlere götürmüyor mu? İlk kez 1988'de piyasaya sürülen monoi yağı yaklaşık 30 yıldır Yves Rocher'de! Monoï de Tahiti serisindeki bu ürün her 10 saniyede bir dünyanın bir yerinde satılıyor!      

 

Laurencel - “En iyisi”

Bu Monoï de Tahiti yağını yıllardır satın alıyorum! Saçlarımda ve vücudumda bıraktığı hoş kokuyu seviyorum. Ne zaman bu yağı kullansam, kokusu beni tropik bir tatile götürüyor

En sevdiğiniz Yves Rocher ürününüz hangisi? Yorumlarda bize bildirin!

Share