This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Gezegen dostu rutinim

Banyolarda, nereden başlayacağınızı bilmediğiniz birçok ürün biriktiriliyor! Şimdi onları sıralayalım ve bazı gezegen dostu alışkanlıklar öğrenelim.

sowimage

Çevre dostu bir temizleme rutini ile başla!

Biliyor musun? Makyaj temizleyici mendillerin çevre üzerinde önemli bir etkisi var! Bu pamuklu mendillerin üretilmesi için çok miktarda su ve toprak gerekir. Çok sıcak iklime sahip ülkelerde, su yolları pamuk yetiştirmek için yönlendirildi ve artan talebi karşılamak için ormanlar yıkıldı.                                                                      Çevreye verdiğimiz zararı nasıl azaltırız? Üç seçeneğiniz var: 

  • Yıkanabilir makyaj temizleyici mendil kullanın;
  • Makyajı nazikçe temizleyen mikro liflere sahip Makyaj Temizleme Eldiveni kullanın;
  • Ya da sadece parmaklarınızla uygulanabilen temizleme yağı kullanın

Para biriktirmenin yanı sıra,daha az litre su kullanıyor olacaksınız! Gezegen sana teşekkür edecek! 

Konjac sünger, yeni banyo yardımcınız!

Tamamen bitki liflerinden üretilmiştir. Cildinize ve gezegeninize özen gösterirken harika hissettiren etkili bir temizlik etkisi sağlayarak cildinizi tonlandırır ve gözenekleri sıkılaştırır!

li, pratik ve kullanımı kolay, sadece suya ile veya temizleme jeliyle kullanailirsiniz.Dahası, her gün kullanılırsa 3 aya kadar yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir.   

 

sowimage
sowimage

 

Konsantre ürünler seçin!

Yves Rocher, sizinle ve gezegenle konsantre şampuan ve duş jeli seçeneği sunuyor. 100 ml'lik bir şişe 400 ml boyutu kadar etkilidir. Çünkü konsantre formülü şişe başına 40  banyo keyfi sunar. 

 

Gezegen dostu rutininizi geliştirmek için neler yapıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!

Share