Geri

Bakım Ritüelim: rüya gibi saçlar

Milano'da Yves Rocher - Dijital İletişim'den sorumlu Greta'nın sırrı hacimli ve ipeksi saçlar!

sowimage

"Mümkün olduğunca doğal içerikli ürünler kullanmakta fayda var"

Greta, yaş 30, Milano

Günlük bakım ritüelim

Benim için ışıltılı bir cildin gerçek sırrı, az miktarda uyguladığım bb krem ve ten rengimi vurgulamak için bb kreme eşlik eden bir allık. Kusursuz bir görünüm için ise sağlıklı ve ışıltılı saçlarınıza güvenin! Bunun için mümkün olduğunca doğal içerikli ürünler kullanmakta fayda var; yani silikon, paraben veya renklendirici içermeyen ürünler... Her 2-3 günde 1 defa kullandığım Parlaklık Veren Şampuan ve Saç Kremi ile saçlarıma parlaklık kazandırıyorum. Haftada 1 defa ise Parlatıcı Saç Güzellik İksiri ile saçlarımın ışıltısını canlandırıyorum. Siz de deneyin, farkı kendiniz görün!

Güzellik ipucum

Parlaklık veren saç ürünleri serisindeki Saç Güzellik İksiri, benim vazgeçilmez ürünüm! Göz alıcı parlak saçlara sahip olmak için, şampuanlama sonrası uygulayacağınız Saç Güzellik İksirini 5 dakika kadar saçınızda beklettikten sonra bol su ile durulayın. Muhteşem frambuaz kokusu eşliğinde, saçlarınızın ışıltısına kavuştuğunu hemen fark edeceksiniz!

En sevdiğim ürünüm

Sérum Végétal serisinden BB Krem! Bu ürüne bayılıyorum, mutlaka denenmesi gereken ürünlerden. Çok iyi nemlendiriyor, aynı zamanda yaşlanma karşıtı formülüyle cildime ışıltı katıyor.

Share