This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Güzel ve bakımlı bacaklar!

Yaz, etkisini göstermeye devam ediyor; etekler ve sandaletlere devam. Ayak parmaklarınıza kadar bakımlı ve ışıldayan bacaklar için güzellik önerilerimizi keşfedin.

sowimage

Güzel ve sağlıklı bacaklar

Bakımlı bacaklara sahip olmak için bu 3 adımı takip etmek yeterlidir: peeling uygulamak, nemlendirmek ve ışıltı kazandırmak.

  • Öncelikle ölü deriden arınmamız gerekiyor: diz ve ayaklara daha çok yoğunlaşarak yuvarlak hareketlerle aşağıdan yukarı doğru bacaklarınızı ovun. 
  •  Sağlıkla parlayan bacaklar için nemlendirici krem uygulamasıyla cildinizi besleyin
  • Son olarak Bronzlaştırıcı Aromatik Yağ ile cildinize ışıltılı bir parlaklık kazandırın.
sowimage

Sıkılaşın

Sıkı ve bakımlı bacaklar için masaj yapın. İşinize yarayabilecek çok sayıda basit masaj hareketi mevcut: bacaklarınızdan kalçanıza doğru yuvarlak hareketlerle masaj yapın, riskli bölgelerde yuvarlak masaj hareketlerini 3 dakika boyunca uygulayın

Daha etkili sonuçlar için Selülit Karşıtı Nemlendirici Vücut Losyonu ile İnceltici ve Sıkılaştırıcı Serum kullanarak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Ardından kan dolaşımını hızlandırmak için dönüşümlü olarak soğuk ve sıcak su ile duş alın.

sowimage

Bakımlı ayak parmakları

Ayaklarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırmak için pedikür yaptırmak önemlidir. Doğal Ponza Taşlı Yenileyici Ayak Peelingi ile Rahatlatıcı Ayak Masaj ve Bakım Kremi sayesinde evinizde kolayca pedikürünüzü uygulayabilirsiniz! 

Güneşin keyfini çıkarmak ve açık sandaletleri rahatlıkla giyebilmek için rengarenk ojelerle tırnaklarınızı canlandırın. Yves Rocher'nin zararlı kimyasallar içermeyen oje serisi tam size göre! 

Son olarak ayak bileklerinizdeki şık bir halhal veya ayak parmaklarınızdaki hoş bir yüzük, her ortamda sizi dikkat çekici kılmaya yetecek.

 

Peki ya sizin güzellik ipuçlarınız nelerdir?

Share