ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Haftasonu sizi çağırıyor!

Çantanızı toplayıp şehir dışına çıkmanın vakti geldi. Makyaj çantanıza neler koyacağınızdan emin değil misiniz? Fazladan eşya götürmekten korkuyor musun? Yardım etmek için burdayız!

Her hafta sonu için farklı bir makyaj çantası var! Bavulunuzda yer kazanmak için 100 ml'nin altındaki seyahat boy ürünleri tercih ediyoruz.                                                                                                        

Tatil kaçamaklarınız için kullanacağınız mükemmel eşyalar:

Her zaman temel malzemeleri yanınıza alın: Ekspres Göz  Makyaj Temizleyici, Meksika Limonu Roll-on Deodorant  (50 ml) ve tatlı tropik kokulu Mango - Kişniş Konsantre Duş Jelini öneririz.                                                                           

Hafta sonu Partisi

Bekarlığa veda partisi, yakın arkadaşlarınızla bir kaçamak ya da büyük şehri ziyaret etmek - bu hafta sonu tamamen kutlamayla ilgili! Plan, tüm günü kendinize ayırıp sevimli bir makyaj yapmak ve ardından geceleri dışarı çıkmadan hemen önce hızlı bir rötuş yapmak.                                                               

Yves Rocher'nin en sevdiğiniz maskarası, en çılgın günler ve gece boyu kalıcı bir  makyaj için kalıcı  krem kalem far,yüzünüzde oluşabilecek parlamayı engelleyen mat fondöten, sağlıklı bir ışıltı için bronzlaştırıcı bir pudra, doğanın renklerinden bir allık, cildinizi aydınlatmak için  aydınlatıcı pudra. Geceleri, rahatlık ve mat bir görünüm için grand rouge mat ruju tercih edebilirsiniz.                                                     

Gece eve geç dönerseniz: Makyajınızı çıkarmayı asla unutmayın. Az uyku cildimizi yorar, bu yüzden ertesi gün yüzünüz için yenileyici bir maske kullanın.                                                          

sowimage

Aile ve arkadaşlarla haftasonu:                                       

Hafta sonu için ailenizi ziyaret etmek  ya da çocukları küçük bir yolculuğa çıkarmak... Endişelenmeyin  programınız dolu olsa bile, yine de kendinize bakabilirsiniz!                                                   

Makyajınızı basit ve sade tutabilirsiniz. Cildinizin dinlenmesi için bu haftasonundan yararlanın ve  teninizin taze ve doğal görünmesini sağlayın. 6 Etki 1 Arada Kusursuzlaştırıcı BB Krem, dudak parlatıcısı ve en sevdiğiniz maskarayı kullanabilirsiniz.                                                                       

Makyajı azaltsakta da saçlarınla ​​biraz eğlenebilirsiniz. Ama bunu da basit tutuyoruz! En sevdiğiniz atkıyı alın ve saç bandı şeklini verin. Bandın ortasını başınızın üst kısmına yerleştirin, öndeki uçları çapraz yapın ve ardından arkadan bağlayın.          

 

 

sowimage

Rahatlatıcı hafta sonu

Uzun bir haftadan sonra  hafta sonları biraz rahatlamak ve cildinize bakmak için en iyi zamandır. Evde olmayacaksanız, teninizi matlaştırmak ve derinlemesine bir temizlik sağlamak için Arındırıcı Yüz Maskesini makyaj çantanıza koyabilirsiniz. Maskeden sonra yüzünü nemlendirmeyi unutmayın.                                                                    

Evde kalmayı tercih ederseniz, baştan ayağa kendinizi şımartabilirsiniz:

Nemlendirici Arındırıcı Vücut Peelingi,Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Maskesi, Yoğun Nemlendirici Maske.                                 

Yeni bir başlangıç, meditasyon ve kişisel bakımda kaybolmak için harika bir hafta sonu! Kendine dikkat etmek aynı zamanda vücudunun neye ihtiyacı olduğunu anlamak anlamına geliyor.                                                                                                                                               

 

sowimage

Aktif hafta sonu

Egzersiz, hafta sonu gezinizin bir parçasıysa ve açık havada yapmayı planlıyorsanız, çantanıza Elixir Jeunesse - Detoks Etkili 30 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi eklemenizi öneririz, çünkü bu yüz kremi cildinizi dış etkenlere karşı korur. Makyaja bir mola vermenin tam zamanı.                                                                                           

Eğer dağa tırmanıyor ya da bisiklet sürüyorsanız, ellerinizi derinlemesine nemlendirmek için çantanıza rahatlatıcı bir el kremi de atabilirsiniz.                                                                                                                                                                                                                                                    

 

sowimage

Bu hafta sonu planlarınız neler? Yorumlarda bize bildirin!

Share