This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Hangi yaşlanma karşıtı bakımı kullanmalısınız?

Hangi ürünleri kullanacağınızı seçmekte zorlanıyor musunuz? Gelin beraber cildinize en uygun bakım önerilerimizi keşfedelim!

Gençleştirici ve yenileyici mi yoksa sarkma karşıtı dolgunlaştırıcı mı?

Aynı etkilere sahip oldukları düşünülse de bu iki seri de farklı cilt yapısına ve farklı ihtiyaçlara yöneliktir. İsimleri benzer olsa da etkileri aynı değildir.

Gençleştirici ve yenileyici serimiz, tüm yaşlanma belirtilerine karşı etki sağlar. Hedefinde ise; farklı cilt sorunları vardır: sıkılık kaybı, koyu lekeler ve donuk bir cilt… Aynı zamanda ilk kırışıklık oluşumu ve ince çizgi görünümlerinin önüne geçer. Nemlendirici, besleyici ve antioksidan bileşenlerden oluşan formülü ile dış etkenlere karşı cildin üstünde bir kalkan görevi görür.

Sarkma karşıtı ve dolgunlaştırıcı seri ise; yüzünüzde zaten var olan kırışıklıkları hedef alır. Cildinizde oluşan kırışıklıklardan sonra bu seriyi günlük bakım rutininize ekleyebilirsiniz.

sowimage

Yaşlanmanın İlk Belirtileri

Cildinizde kolajen üretimi azaldığında bazı ifade çizgileri ortaya çıkmaya başlar. Bu belirtileri azaltmak için doğru bakım ürünleri kullanmanızı ve cildinizi nemlendirmenizi öneririz.

Dış Etkenlere Karşı Detoks Etkili seri size çift etki sağlar. Cilt tarafından kolayca özümsenen ultra konsanre Afloya özü* ile doğal cilt yaşlanmasına etki eden faktörlerle ve cildin yaşlanmasını hızlandıran ve artıran dış etkenlere (hava kirliliği,UV,stres vs..)* karşı savaşır. Cildinizi onararak dış etkenlere karşı korur. (*In Vitro test sonucu)

sowimage

Cildinize uygun günlük bakım 

Formülünde Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale) bulunan Kırışık Karşıtı ve Sıkılaştırıcı seri, kırışıklarınızı doldurur, cildinizi sıkılaştırır, yeniden yapılandırır ve korur. La Gacilly tarlalarımızda ürettiğimiz bu mucize bitki cilt tarafından tamamen özümsenerek tüm kırışık tiplerine etki eder.

Sarkma Karşıtı Dolgunlaştırıcı serimizde ise; Yves Rocher patentli eşsiz Bitkisel Kolajen Konsantresi cildin yapısını güçlendirir, hücrelerin sıkılaştırıcı gücünü arttırır ve elastin sentezini uyarır. La Gacilly’deki botanik bahçemizde bulunan Yaban Ajuga otundan elde edilen, cilt kolajeni ile eşsiz benzerlik gösteren bitkisel kolajen, bitki özünü korumak için doğal özümseme teknolojisiyle elde edildi.

sowimage

Olgun Ciltler

Olgun ciltlerde cilt yapısı daha farklı ve yaşlanma belirtileri daha görünür halde olabilir. Kırışıklıklar daha belirgin ve oturmuş, cilt elastikiyeti ve parlaklığında azalma görülmüş olabilir. Bu ciltler için önerimiz sabah ve akşam düzenli olarak yaşlanma karşıtı ürünleri kullanmanızdır.

Bu bakım için Sarkma Karşıtı Dolgunlaştırıcı serimizden yararlanabilirsiniz. Günlük rutininize bu ürünleri ekleyerek cildinizi bitkisel kolajen ile besleyebilirsiniz.

sowimage

Ya Sonrasında ?

Cildiniz daha az sebum ürettiğinde ve inceldiğinde, epidermis kendini çabuk yenileyemez ve cilt zayıflar.

Bu durumda güzellik rutininize farklı bir kırışık karşıtı bakım serisini ekleyebilirsiniz. Derin Kırışıklıkları Besleyici serimizin içindeki 30 değerli yağ ile cildiniz beslenir, konfor kazanır ve hücresel beslenmeniz desteklenir. * (*In Vitro Test Sonucu)

sowimage

Siz hangi yaşlanma karşıtı serisini kullanıyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Share