This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Hassas cildinize nasıl bakım yapıyorsunuz?

Hassas cildinizi yatıştırarak bakım yapmak ister misiniz? Gelin yeni Sensitive Camomille serimizi keşfedelim!

Cildimin hassas olup olmadığını nasıl anlarım?

Kaşıntı, kızarıklık, gerginlik gibi belirtileriniz var ise; hassas bir cilde sahip olabilirsiniz ve bu cilt rahatsızlığından her gün etkilenebilirsiniz.

Cildinizin yapısı hassas olabileceği gibi, hava değişimi, kirlilik, yanlış kozmetik ürünü kullanmak ve hatta hormonel değişimler de cilt bariyerini etkileyebilir ve cildinizin tepki göstermesine sebep olup, cildi hassas hale getirebilir.

Hassas cildinizi yatıştırmak ve güçlendirmek için özel olarak formüle edilmiş ürünleri kullanmalısınız.

sowimage

Hassas ciltler artık daha sağlıklı ve güçlü!

Cilt hassasiyetini azaltmak, cildin savunma ve onarım mekanizmalarını harekete geçirmek için özel olarak formüle edilmiş, Yves Rocher’den Sensitive Camomille serisi karşınızda! Artık hassas cildiniz Organik Papatyanın mucizevi yatıştırıcı gücüyle sağlığına kavuşacak.

Hassas ciltleri yatıştırmak ve güçlendirmek için Yves Rocher’nin Bitkisel Kozmetik uzmanları Organik Papatyadan elde edilen %100 bitkisel kökenli iki aktifi bir araya getirdi: Hidrolat cilt hassasiyetini %28 azaltırken, Oleat cilt savunmasını %25 ve cildin onarım mekanizmasını %30 arttırır. *

*In vitro test sonucu

Cildinizin hak ettiği uzman bakımı sunan bu seri, silikon, alkol, mineral yağ, parfüm içermez ve %97’den fazla doğal kaynaklı bileşenlerden oluşur.

sowimage

Organik Papatya ile güzellik rutini

1.Cildinizi nazikçe temizler

Rutininize başlarken, Sensitive Camomille- Yatıştırıcı Yüz Yıkama ve Makyaj Temizleme Kremi ile cildinizi nazikçe temizleyebilirsiniz. Hassas ciltlere özel yapısıyla cildi yumuşak bir şekilde temizler, makyaj izlerinden arındırır ve cildinizi yatıştırarak korur. Köpürmeden eriyen dokusuyla cildi, dudakları ve gözleri nazikçe makyaj kalıntılarından ve kirden temizler. Kuru cildinize masaj yaparak uygulayın, ardından durulayın.

En inatçı makyaj kalıntılarını temizlemek için, cildi yatıştıran ve besleyen Sensitive Camomille - Yatıştırıcı Yüz Yıkama ve Makyaj Temizleme Yağını tercih edebilirsiniz. Hassas ciltlere özel yapısıyla cildi yumuşak bir şekilde temizler, makyaj izlerinden arındırır ve cildinizi yatıştırarak korur. Yüzü, gözleri ve dudakları suya dayanıklı makyaj dahil tüm kir ve kalıntılardan temizler. İpeksi yağ dokusu su ile temasında süt formuna dönüşerek cildi nazikçe temizler, ciltte yağlı bir his bırakmaz. Kuru yüzünüze sürüp ardından su ile ıslatarak nazikçe masaj yaparak uygulayın, ardından durulayın.

Cildinizi pamuk yardımıyla temizlemeyi tercih ediyorsanız, makyajı ve cildinizdeki kirleri tek seferde temizlemenize yardımcı olan Sensitive Camomille – Yatıştırıcı Cilt ve Makyaj Temizleme Suyunukullanabilirsiniz. 200 ml ve 390 ml seçenekleri bulunan bu temizleme suyu, hassas ciltlere özel yapısıyla cildi yumuşak bir şekilde temizler ve cildinizi yatıştırarak korur. Cildi kurutmayan, hassas yapısıyla yüzü, gözleri ve dudakları temizler, cildi makyaj ve kir kalıntılarından tek bir adımda tamamen arındırır.

sowimage

2.Cilt bakımı cilt tipine uygun olmalıdır.

Kuru ciltler için yatıştırıcı ve besleyici ürünler kullanılmalıdır:

Sensitive Camomille Yatıştırıcı ve Nemlendirici Yoğun Dokulu Krem, hassas ve duyarlı ciltleri nemlendirir ve yatıştırır. Kuru ve rahatlamaya ihtiyacı olan hassas ciltleri besler. Cildin karıncalanma ve batma hissini yatıştırır. Doğal papatya kokusu ve rahatlatıcı etki bırakan zengin ve ipeksi dokusu ile kuru ciltler için de uygun olan krem ile anında nemlenmiş, rahatsızlık hissi ve kızarıklığı yatışmış bir cilde kavuşursunuz. Anında beslenmiş, nemlenmiş ve karıncalanma ve kuruluk gibi rahatsızlık hislerinden kurtulmuş ve 1 aylık kullanım sonrası konforunu geri kazanmış, daha az hassas ve güçlenmiş bir cilde kavuşursunuz.

Tüm ciltler nemlendirilmelidir:

Sensitive Camomille Yatıştırıcı ve Nemlendirici Hafif Dokulu Krem, hassas ve duyarlı ciltleri nemlendirir ve yatıştırır. Doğal papatya kokusu ve çabuk emilen hafif, rahatlatıcı formülü ile karma cilt yapısı için de uygun olan krem ile anında nemlenmiş, rahatsızlık hissi ve kızarıklığı yatışmış bir cilde kavuşursunuz. 1 aylık kullanım sonrası daha güçlü, daha az hassas ve daha az duyarlı bir cilde sahip olun!

  1. Kızarıklığa karşı cilt bütünlüğünü sağlayın.

Sensitive Camomille Kızarıklık Karşıtı Ton Eşitleyen Yatıştırıcı Krem, aspir ve gardenya çiçeklerinden elde edilen yeşil rengi sayesinde cilt tonunu eşitler, kızarıklıkları nötralize eder ve cildi aydınlatır. Doğal papatya kokusu ile konforlu bir kullanım sunarken, cilt tarafından kolayca emilir ve cilt ile uyumlu bir bitiş sunar. Cildi nemlendirir ve yatıştırır. Size de nemini geri kazanmış, güçlenmiş ve tonu eşitlenmiş bir cildin keyfini çıkarmak kalır! Sabahları tüm yüze ya da sadece kızarıklıkların üzerine uygulayabilirsiniz.

İşte cildinizi yatıştırmak ve güçlendirmek için ihtiyacınız olan bakım rutini önerimiz! Siz de bu rutini uygulayarak daha sağlıklı ve güçlü bir cilde sahip olabilirsiniz.

sowimage

Yeni Sensitive Camomille serimizi nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Share