This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

İlkbahar için cilt bakım rutinimi nasıl değiştiririm?

Havalar ısınıyor ve günler uzuyor, bu yüzden cildinizin de değişmesi gerekiyor. Rutininizi güneşli günlere uyarlamanıza yardımcı olmak için buradayız!

Sabah :  

1/ Yüzünüzü Yıkayın!

Cildinizin tipine bağlı olarak her zaman yüzünüzü temizleyici bir jel veya temizleme suyu ile temizleyerek başlayın. Örneğin, Hydra Végétal Nemlendirici ve Ferahlatıcı Yüz Yıkama Jeli veya Hydra Végétal Nemlendirici ve Ferahlatıcı Tonik Etkili Temizleme Suyu ile temzileyin.  Amaç, ciltteki kiri ortadan kaldırmak ve cildinizi yumuşak, temiz ve rahat hissetmektir.           

2/ Cildinizi uyandırın!

Cildiniz yumuşak ve temiz olduğuna göre, ışıltılı bir görünüm verebilirsiniz. Cildinizi sıkılaştırmak ve parlaklaştırmak için Kırışık Karşıtı Makyaj Temizleme Sütü kullanabilirsiniz.   

sowimage

3/ Cildinizi nemlendirmeyi unutmayın!

Dışarda iyi havalarda cildinize ağır gelen kremleri unutabilir ve mevsim için tasarlanan cilt bakımlarını tercih edebilirsiniz. Cildinizin bakımı için birçok seçeneğiniz var:

Elixir Jeunesse - Detoks Etkili Likit Gündüz Bakımı jel yapısı ile anında cilt tarafından emilir ve cildinizde detoks etkisini arttırırken cildinizi dış etkenlerden korur.

Ayrıca hassas ciltler için ürünlerimiz var: Sensitive Vegetal - Ultra Yatıştırıcı ve Nemlendirici Konsantre Krem cildinizi rahatlatır, nemlendirir ve cildi yatıştırırken dış etkenlere karşı güçlendirir.   

 

sowimage

4/  Peki ya makyaj?

 

Cildiniz  bahar sıcaklıklarında parlamaya başlayabilir. Kusursuz Ten Fondöten - Mat en iyi savunmanızdır.  Yüzünüzde parlama olduğunda kalkan görevi görür. Üstelik: Vegan bir üründür. Güneşli günlerde cilt tonunuz koyulaşabileceği için ten renginize uyacak şekilde fondöteninizi değiştirmelisiniz.

Cildinizin güzelliğini ve ışıltısını ortaya çıkarmak için mercan, pastel, pembe tonları ve bakır gibi bahar makyaj renklerini kullanmaya başlayın! İstediğiniz etkiye ve yanaklarınızdaki allık dokunuşuna bağlı olarak makyajınızı ruj veya dudak parlatıcısı ile tamamlayın.

sowimage

Gece:

Gece rutininiz sabah rutini kadar önemlidir, çünkü gün boyunca cildiniz strese ve yaşlanma sürecini hızlandıran dış etkenlere maruz kalır. Nereden başlamalı?

 1/ Yıkama

Sabahları olduğu gibi, cildinizi yıkama her zaman cilt bakım rutininize başlatmanın ilk adımıdır. Makyajı çıkarmak ve cildinizi temizlemek için Elixir Jeunesse - Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Tonik Etkili Makyaj Temizleme Jeli kullanabilirsiniz. Detoksifiye edici etkisi, tüm makyaj izlerini temizler. Makyajınızı silmenin en iyi yolları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tüm ipuçlarımızı burada bulabilirsiniz. Sabah rutininizde kullandığınız aynı losyonunu da kullanabilirsiniz.       

 

2/ Bir adım daha ileri gidiyoruz.

Kışın aksine, cildinizi daha sık eksfoliye etmeye başlayabilirsiniz. Haftada bir veya iki kez, cildinizi derinlemesine temizlemek için peeling kullanabilirsiniz.Arındıran Işıltı Veren Peeling içeriğindeki kayısı çekirdeği ile cildinizi derinlemesine temizler.     

 

3/ Cildinizi yoğun nemlendirin.

Cilt bakımı rutininizi gece boyunca maksimum nemlendirme ile bitirin. Gece kreminizi uygulamadan önce serum kullanmanızı tavsiye ederiz. Gündüz kreminden daha fazla aktif madde içerdiğinden daha yoğun nemlendirme sağlar. Hydra Vegetal - Derinlemesine Nemlendiren Canlandırıcı Likit Serum,cildinize ihtiyaç duyduğu en derin nemi verir.

Gece nemlendiriciniz serumun etkisini tamamlar. Cildinizi  rahatlatmak için Elixir Jeunesse - Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Uyku Bakım Kremini  tavsiye ediyoruz. Sonuç? Sabahları cildinizde doğal bir ışıltı olur. Cildiniz artık daha sağlıklı...     

 

Bunların hepsi sağlıklı, nemli ve ışıltılı cildin sırları... Merhaba ilkbahar!    

Sizin cilt bakım rutininizde en sevdiğiniz ürünler neler?

Share