This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

İndirimin Yves Rocher Hali

Her sene iple çektiğiniz büyük indirim dönemimiz geldi! İndirim döneminde kimi zaman ihtiyacınızdan fazla alışveriş yaptığınız için pişmanlık duyarsınız. Ya bu sene her şey farklı olursa?

Temel amacımız sıfır atık olsa bile, özellikle indirim döneminde her türlü tüketimi durdurmanız gerekmiyor. Büyük fırsatlardan yararlanmak demek her şeyi bilinçsizce almak demek değildir.

Birkaç Temel İlke

İndirim dönemleri aylardır almayı düşündüğünüz ürünleri daha uygun fiyata almak için mükemmel zamanlardır. Bütçenize dikkat etmeniz sizi daha sağlıklı bir tüketime yönlendirecek ve indirim dönemi size yılın geri kalanında olduğundan daha keyifli bir alışveriş imkanı sunacaktır.  

Akıllı alışveriş yapmak hem sağduyu hem de çaba gerektiriyor. Örneğin; banyonuzda kullanmadığınız ya da süresi geçmiş ürünlerinizi atıp hangi ürünlere ihtiyacınız olduğunu anlayarak alışveriş yapabilirsiniz.

sowimage

İndirimin Yves Rocher Hali

Yves Rocher’de indirim dönemi yapacağınız alışverişlerinizle doğaya zarar vermek yerine aksine doğaya destek olabilirsiniz. Örneğin; Yves Rocher Vakfı’nın yürüttüğü Gezegenimiz için Ağaç Dikiyoruz programına destek amacıyla aldığınız 1 ürün dünyaya 1 ağaç dikilmesine vesile oluyor. Hedefimiz ise; 2020 yılına kadar 100 milyon ağaç!

Nasıl destek olunabilir?

Bu programa dahil bir ürün aldığınızda Yves Rocher markası olarak biz Yves Rocher Vakfı’nın yürüttüğü bu projeye destek olmayı taahhüt ediyoruz. Böylece güzelliğiniz için mağazadan ya da internetten alışveriş yaparken bile dünya için iyi işler yapabilirsiniz.

sowimage

2019 yılında Gezegenimiz İçin Ağaç Dikiyoruz projesine destek olmak amacıyla I Love My Planet yazılı tüm şampuan ve duş jellerimizin geliriYves Rocher Vakfı’na aktarılmıştır.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgi için: https://www.yves-rocher-fondation.org/en/plant-for-the-planet/

I Love My Planet ürünlerimizin yanı sıra, ürünlerimizin çoğu doğa dostu ambalaja sahip olup, %20-%25 daha az plastik kullanılarak üretilmiştir. Böylece aldığınız ürünler ile doğaya en az zararı verirsiniz!

sowimage

Siz bilinçli alışveriş için nelere dikkat ediyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Share