This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Kararlar mı? Evet, ama eğlenmek için !

Bu yıl eğlenceli, her şeyin en iyisine kara veriyoruz, kısıtlama olmadan! Gerçek hayatta yapabildiğimiz küçük pozitif aksiyonlar.

Harekete Geçiyoruz!

Geriye dönmek yok, bizim için doğru olan ve beğendiğimiz bir aktiviteye başlıyoruz! Eğer spor salonuna gitmekten hoşlanmıyorsanız, arkadaşlarınızı favori müziklerinizde çılgınca dans etmeye davet edin, bu da bir egzersizdir! Ve evde tek başınıza yapabileceğiniz bazı egzersizler için Yeşil  Güçlendirici Aktivitemize göz gezdirin.

sowimage

Gülüyoruz!

Daha çok gülüyoruz (bu yanak kaslarımızın hareket etmesini sağlıyor) ve her şeyi rahat karşılıyoruz. Gece bizi uyutmayan küçük şeyleri bir araya getirerek görüşümüzü şekillendiriyor ve bizleri ne mutlu ediyor ise ona odaklanıp zihnimizden bir yük alıyoruz. Ve en önemlisi, küçük şeylerden mutu olmayı öğreniyoruz.

sowimage

İhtiyaçlarımızı dinliyoruz!

Kendimize zaman ayırıyoruz ve küçük bir gece veya gündüz ritüeline başlıyoruz.  Belki bu bir esneme hareketi, bir fincan çay veya kendimize masaj yapmak olabilir … Kısa rutinler, bazı iyi hak edilmiş BEN zamanıdır.

sowimage

İşlerimizi Bitiriyoruz!

Yeni yıl yeni bir güzellik rutini demek – bizim ve aksesuarlarımız için. İyi bir temizlik gibisi yok … tabii ki fırçalarınız için! Fırçalarınızda biriken bakterileri öldürmek için haftada bir kere  sabun ile fırçalarınızı temizleyin.

sowimage

Sıralama Yapıyoruz!

Ayrıştırma banyo için de geçerlidir: karton ambalajlama, plastik şişeler, sprey kutuları, deodorantlar ve hatta reçel kavanozlarını sıralayabilirsiniz. Ve geri kalanı doğrudan çöp kutusuna gider. Mazeret yok! Ambalajın yıkanmış olması gerekmez, sadece içinin boş olması yeterlidir.

sowimage

Nefes alıyoruz!

Evinizde iyi hissetmek modunuzu yükseltmek için bire bir!  Yaşadığınız yeri yeni bir çiçek ile yeşillendirin. Bitkiler dekoratiftir ve havanızı temizler, bunun yanı sıra sevdiğiniz bir şey olmalı! Size sunduğumuz ipuçlarına bir göz atın. ( Ekim makalesine bakabilirsiniz)

sowimage

Patlama Yaşıyoruz!

Bu yıl, yeni meydan okumalara göğüs gereceğiz… Eğlenceli ve şaşırtıcı bir aktivite deneyeceğiz. Kabul edelim, hokkabazlık yapmayı öğrenmeyi, trambolin kullanmayı, Beyoncé gibi dans etmeyi vea hulohup kullanamda kraliçe olmayı istediniz. Şimdi bunları yapmanın tam sırası!

sowimage

Sizin bu seneki eğlenceli kararlarınız neydi? Bize yorumda paylaş!

Share