This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Yves Rocher kararlıdır ve makyajın da öyle!

Doğal formüllü ürünler ile yapılan % 100 vejetaryen makyajımızla, doğal güzelliğinizi ortaya çıkarırken gezegeninizi de koruyun.

% 100 vegan makyaj

ayvanları seviyoruz, tüm ürünlerimiz vegan - ve makyajımız! Makyaj ürünlerinini % 88'i tamamen vegan. Aslında, ürünlerimizde kullandığımız tek hayvansal yan ürün, bir türev olan balmumu.

Ürünlerimizin % 12'sinde, maskaralarda ve özellikle rujlarda dudaklarınızın rahatlığını en üst düzeye çıkarmak, rujunuzu kalın ve kremsi hale getirmek için balmumu kullanılır. Balmumu rujun daha kolay sürülmesini sağlar, böylece rujunuz daha iyi uygulanır.

sowimage

Makyaj ürünlerimizde  karmin yok!

Hangisini tercih edersiniz: Yoğun Renkli Kalıcı Mat Ruj veya Nemlendirici Ruj. Hangisini tercih edersiniz?  Hangisini tercih ederseniz edin rujlarımıza aynı şekilde davranıyoruz! Karmin, kendisini yırtıcılardan korumak için karminik asit üreten küçük bir böcek.

Karmin denilen kırmızı renkli bir boya yapmak için kullanılır. Rujlarımız kozmetik endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir pigment olan karmin içermez.

Son olarak, rujlarımız güzel dudaklara sahip olmanız için kamelya yağı, kiraz yağı ve shea yağı gibi bitkisel bazlı etken maddelerle zenginleştirilmiştir.

 

sowimage

 

Ürünlerimiz bitki bazlı aktif maddeler içermektedir.

Formüllerimiz, size daha fazla konforlu ve etkili cilt bakımı sunmak için doğaldır.,

Örneğin, en sevdiğiniz Kusursuz Ten Mat Fondöten, matlaştırıcı ve dengeleyici baykal tozu ile yapılır! Kusursuz Ten Fondöten, cilt hücrelerini yenilemek için gerekli elementler bakımından zengin 1.000 gül yağı ile zenginleştirilmiştir. Bir kilogram (2,2 lbs) gül yağı yapmak için 1000'den fazla Şam gülü gereklidir.

 

 

sowimage

 

Botanik Renk Paletimiz,bitkilerden elde edilen inositol bakımından zengin, Asya pirinç özü ile yapılan formüllerden oluşur. Sexy Pulp maskarası kirpiklerinize hacim kazandırır çünkü karnauba mumu ile zenginleştirilmiştir.

sowimage

Peki ya makyaj aksesuarları?

Fırçalarımız, sentetik kıllar ve kulpları ise sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen ahşaptan yapılmıştır.Böylece kendinizi güzelleştirirken doğaya ve hayvanlara da yardım edebilirsiniz!                 

 

sowimage

Sizin favori makyaj ürününüz ne?

Share