This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Makyaj fırçalarını nasıl seçersiniz?

Piyasada o kadar çok fırça var ki makyajınızı yapmak için doğru olanı seçmek zorlaşıyor. Yüzünüzün her bölgesi için hangi fırçaların kullanılacağını bilmek için bu yazıyı takip edin!

sowimage

Kusursuz bir cilt elde etmek için fondöten fırçaları

• Fondöten için

Fondöten uygularken, ucunda yuvarlak olan (üniversal fondöten fırçası) büyük bir düz fırçaya ihtiyacımız bulunmaktadır.  Fondöten fırçası çizgi bırakmadan fondöteni yüzünüze uygulamayı sağlar. Yoğun sentetik kılları sayesinde , fondöteni iyice karıştırdığınız sürece hiçbir iz bırakmadan yüzünüzde doğal bir görünüm yaratır.

                                                           

 

sowimage

• Koyu halkaları gizlemek için

Kapatıcı fırçası maksimum hassasiyet için küçük, düz ve açılıdır. Kusurları ve koyu halkaları gizler.                                                          

• Pudra için

Küçük, sapsız Kabuki fırça gür ve yuvarlaktır. Yüzün her tarafında kullanıldığında, zaman kaybetmeden eşit bir görünüm verir. Son derece yoğun kıllarla birleştirilmiş kubbe şekli, pudrayı almayı ve yüzünüzde kolayca uygulamayı sağlar. Her yere taşınabilir.  

Göz makyaj fırçaları gözlerini belirginleştirir ve güzelleştirir. 

• Göz Farı için 
Krem, toz ya da sıvı yapıdaki farı, kirpik dibine ince bir çizgi şeklinde uygulamak için  ince ve açılı uca sahip bir far çizgi fırçasına ihtiyacınız olacaktır.  Hem farı sürmek hem gölgelendirmeler için daha bombeli uca sahip bir far fırçası kullanabilirsiniz. Far fırçası, farın pudramsı dokusunu rahatlıkla dağıtırken oldukça başarılı sonuçlar almanızı sağlar. 

Dumanlı göz efekti yaratmak için ideal bir aksesuar haline gelen çift uçlu smoky göz makyaj fırçası, istenen dumanlı gözleri kolayca elde etmeye yardımcı olur, uzman elinden çıkmışçasına size buğulu bakışlar kazandırır. 

 

sowimage

Belirgin ve doldun dudaklar için dudak fırçası

Dudak Fırçası, naturel bir sonuç elde etmek ve rujun dudak kenarlarına taşmasını önlemek ideal bir üründür. Fırça yardımıyla dudakların çerçevesini belirginleştirdikten sonra rujun tüm dudağa uygulanması önerilir.

sowimage

 

Tüm fırçalarımız, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan üretilen ahşap  kulplar ile eko-tasarımdır. Daha konforlu ve daha uzun ömürlü bir bir kullanım sağlayan fırça %100 sentetik kıllardan üretilmiştir. Düzenli olarak  temizlemeyi unutmayın, böylece fırçalarınızı mümkün olduğunca uzun süre kullanabilirsiniz!

En temel makyaj aksesuarlarınız neler? Makyaj fırçalarınızın resimlerini bizimle paylaşın!

Share