This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Kendisi küçük etkisi büyük saç maskeleri!

Favoriniz olan saç maskelerimizin mini boyları da çıktı! Böylece maskeleriniz gittiğiniz her yerde sizinle olacak… Gelin bu maskeleri yakından inceleyelim!

Size en uygun bakımı keşfedin!

Yeni mini saç maskelerimiz 5 farklı ihtiyaca uygun ürünler ile karşınızda: onarma, besleme, renk koruma, arındırma ve detoks yapma.

Artık saç bakımı yapmamak için hiçbir bahaneniz kalmadı! Kökten uca uzman bakım sağlayan 35 ml büyüklüğünde seyahat boy maskelerimiz her an yanınızda….

Ayrıca henüz maskelerimizi denemediyseniz bu mini maskeler ürünlerimizi denemeniz için ideal bir seçenek…

sowimage

Özenle seçilen bitkisel aktifler

Saça detoks yapan moringa çekirdeği özü

Dış etkenler nedeniyle yıpranmış saçların tekrar canlanmasını sağlar.

%100 doğal tanecikler ile, dış etkenler nedeniyle yıpranmış saç köklerini derinlemesine arındırır. Sağlığına kavuşan saçlar daha az yağlanır. Saçı sebum fazlasından arındırır ve uzman bakım yapar. Böylece saçlarınız nefes alır ve sağlığına kavuşur.

sowimage

Saçı onaran Jojoba yağı

Jojoba Yağı, saç tellerinin kendini onarmasını sağlar, nem iletimini güçlendirir. Yıpranmış saçları kökten uca derinlemesine besler ve dış etkenlere karşı korur. 

Saçı besleyen Avokado yağı

Avokado yağı saç tellerine uzman bakım yapar.

İçeriğindeki zengin E vitamini, saçların kaybettiği nemini geri kazanmasını sağlar. Derinlemesine besler. Saçlarınızdaki nemsizliği gidererek, içerisindeki yoğun nemlendirme gücü ile kuruluğu önlemeye yardımcıdır.

Renk koruyucu Acai üzümü

Acai Üzümü yüksek anti oksidan içerir. Rengi solduran oksitleyici maddeleri etkisizleştirmeye yardımcıdır. Saç renginin canlı kalmasını sağlayarak, 1 aya kadar koruma sağlar.

sowimage

Maskelerin Kullanımı

Şampuan öncesi mi yoksa sonrası mı kullanılması önerilir? Onarıcı, besleyici ve renk koruyucu maskeler tüm ihtiyacınıza uygun formüle edilmiştir. Yoğun bir bakım için, şampuan öncesi kuru ya da ıslak saça uygulayıp 10 dakika bekleyip durulayabilirsiniz. Şampuan sonrası kullanımda ise; ıslak saça uygulayıp 3 dakika boyunca bekletip durulayabilirsiniz.

Daha etkili sonuç için detoks etkili ve arındırıcı maskeleri haftada 1 ya da 2 defa şampuan öncesi uygulayabilirsiniz.

Bu yeni mini maskeler ile maksimum etkiyi keşfedin!

sowimage

Mini maskelerimizi henüz denemediniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Share