ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Sağlıklı bir cilt için cilt bakım rutini…

Cildinizi temizleyin, tonik ile arındırın ve nemlendirin. Normal, kuru veya lekeli olsun, derinlemesine nemlendirilmiş ve korunmuş sağlıklı ciltler için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

 

1. Adım: Temizleyin     

Cildinizi derinlemesine temizlemek için temizleme sütü, tonik veya temizleyici jeli  kullanabilirsiniz.  Derinlemesine temizlenmiş bir cilt için uygulama videomuzu izleyin!   

 

2.Adım: Arındırın

Toniği tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayabilirsiniz. Bu işlem cildinizi kirden tamamen arındırarak bakıma hazırlar.     

3.Adım: Nemlendirin  

Cildiniz neme susamış olabilir. Cildinizin susuzluğunu nemlendiricilerle giderebilirsiniz.  Cildiniz için en uygun gündüz kremini seçin ve tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Cildiniz için en uygun bakımı seçmek için uzman bakım cilt testimizi inceleyebilirsiniz. 

Cildiniz için doğru cilt bakımını mı arıyorsunuz?

sowimage

 

 

Nemsiz / kuru bir cildiniz mi var? 

Cildinizin, ihtiyaç duyduğu  nemi uzun süre koruyabilmesi için Normal / Nemsiz Ciltler için üretilmiş olan  özel seriyi tercih edebilirsiniz.

Hassas cilde mi sahipsiniz?

Hassas ciltler için bakım serisini tercih edebilirsiniz. Bu seri hassas cildinizi nemlendirirken aynı zamanda oluşabilecek kızarıklıkları azaltır.

Karma / Yağlı bir cilde mi sahipsiniz? 

Karma / Yağlı Ciltler için üretilmiş bakım serisini tercih edebilirsiniz. Bu seri  cildinizi nemlendirir  ve mat bir görünüm kazandırır. 

Cildinizin kırışıklıkları hedef alan ve aynı zamanda yaşlanma karşıtı destek sağlayan bir bakıma mı ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz? Bunun için adım adım yaşlanma karşıtı bakım rutinimizi takip edin.                                               

Sizin cilt bakım rutininiz nasıl?

Share