This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Sevgililer Günü: Herkese Özel Hediyeler

Seven, eleştiren, kutlamaktan kaçınan, herkesin Sevgililer Günü ile ilgili bir fikri muhakkak ki var… Herkes için ayrı bir anlamı olan bugün için, farklı alternatifleri sizlere sunmak istedik.

En Yakın arkadaşınız, koşulsuz sevgi

En yakın arkadaşlarınız tartışmasız ki en sevdikleriniz! Hayatınızda değişen her şeyi ilk paylaştığınız muhakkak ki onlar oluyordur. İster aileniz ile ister de iş ile ilgili bir sorun yaşadığınızda sizi desteklemek için her zaman oradalar. Onlar ile yediğiniz bir akşam yemeği sonrası size özgüven aşılarlar, korkularınızı unuttururlar ve her şeye hazırlıklı olmanıza yardımcı olurlar.

Onlara hayatınızda ne kadar önemli olduklarını hissettirmek için neden Sevgililer Günü’nden yararlanmayasınız? Bugüne sadece sevgiliniz ile kutlayacağınız bir günmüş gibi davranmaktansa gelin bu sene sevdiğiniz herkese sevginizi gösterme günü ilan edin! Tabi ki sevmeye önce kendinizden başlayın!❤️Cilt, vücutveya makyaj ürünlerimizden hediye ederek onları şımartabilirsiniz. Yenilenen Yoğun Nemlendirici Kalem Rujlar da çok şık ve tatlı bir hediye önerisi olabilir. Bizce ışıltılı ve nemli dudaklara sahip olmak inanın herkesi mutlu edecek. ✨

sowimage

Aileniz, sevginin en büyüğü

Kardeşiniz, teyzeniz ya da kuzeniniz, ailedeki bazı insanların kalbinizde özel bir yeri vardır. Peki onlar sizin nasıl hissettiğinizi biliyor mu? Onları ne kadar sevdiğinizi bilmelerini sağlamanın birçok yolu vardır. Elbette ki birlikte geçirilen zaman en kıymetlisidir. Peki ama Sevgililer Günü’nü onlara bir hediye verme fırsatı olarak kullanmaya ne dersiniz? Cevabını evet ise ve hediye bulmakta zorluk çekiyorsanız işte size önerimiz: MON ROUGEÇiçeksi, feminen ve karşı koyulamaz kokusuyla size ve sevdiklerinize güçlü, çekici ve büyüleyici bir dünya sunan bu parfüm ile izinizi bırakın…

sowimage

Birilerini unuttuk mu?

Tabi ki sevgililerinizi de unutmadık 🙂 Bu romantik günde onlarla geçireceğiniz özel anlara ek olarak onları eşsiz kokular ya da cilt bakım ürünlerinden bir hediye paketi ile şımartabilirsiniz. Bizim size önerimiz odunsu, aromatik ve ferah kokulardan hoşlanan özgürlüğüne düşkün, maceracı erkekler için Bois de Sauge Saç ve Vücut Şampuanı ve Bois de Sauge EDT.

Bu mükemmel kokuyu cilt bakım ürünleriyle de tamamlayabilirsiniz! ❤️️

 

sowimage

Share