This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Sevdiklerinize Özel Hediye Setleri

Sevdiklerinizi yeni yılda mutlu etmek ister misiniz? Hediye almayı son dakikaya bıraktıysanız ve alışveriş yapmaya vaktiniz yoksa size özel hediye önerilerimize bir göz atın!

Sevdikleriniz için hediye seçmekte zorlanıyor musunuz? Size yardım etmek için buradayız!

Sınırlı sayıda olan parfüm setlerimiz güzel bir seçenek olabilir…

Mon Evidenceparfüm seti, mandalina ve gül kokusunun yanı sıra, vanilya ve paçuli ile eşsiz bir bütünlük oluşturuyor. İçerisinde 50 ml parfüm, 100 ml parfümlü duş jeli ve 30 ml el kremi bulunan set siz sevdikleriniz için ideal bir hediye seçeneği olabilir.

Daha odunsu bir koku tercih ediyorsanız ise; Şam Gülünün bal aromalı çiçeksi kokusuyla dişiliği alevlendiren, Guayak Odunun yumuşak ve hafif dumanlı notalarıyla, Kara Buhur ile daha tatlı ve dengeli bir yapıya Quelques Notes D Amourparfüm setini tercih edebilirsiniz.

Parfüm ailemize son katılan La Collection serimizin 4 eşsiz kokusunu bulabileceğiniz parfüm setlerimiz ise; size geniş bir yelpaze sunuyor. Ferah bir koku tercih edenlere özel Sel d Azur, çiçekli kokuları sevenlere özel Plein Soleil, daha romantik ve sıcak bir koku severlerin tercihi ise; Sable Fauve ya da Cuir de Nuitolabilir!

sowimage

sowimage

 

Peki ya makyaj ürünleri? Her zevke uygun ürünlerimiz sizlerle!

Makyaj Paletleri, tüm makyaj severler için ideal hediyelerdir. Bu yıl, her kadının zevkine uygun 2 farklı palet arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Yılbaşı Far Paleti, bej, kahverengi, mor, gri ve yeşilin çevresinde geliştirilmiş 20 farklı tonuyla makyaj severlerin yeni favorisi olacak. Hem günlük hem de gece makyajına uygun tonlarıyla vazgeçilmeziniz olacak.

Yılbaşı Göz ve Ten Makyaj Paleti ise makyaj severlere hediye edilecek bir diğer seçenek olabilir. Aydınlatıcı, allık ve 3 renk fardan oluşan bu palet ile makyajınız için gerekli temel ürünleri kolayca yanınızda taşıyın!

Işıltılı bir görünüm sevenlere özel ise; Yılbaşı İkili Aydınlatıcı Pudra mükemmel bir hediye seçeneği olabilir!

 

sowimage

Mini boy ürünlerden oluşan Yılbaşı Setleri !

Sevdikleriniz için özel hediye setleri Yves Rocher'de! 

Bademin yumuşak ve rahatlatıcı kokusuyla bezenmişKar Tanesi, Sedir Ağacı ve Portakalın doğal ve yenileyici notalarıyla sarmalanmış Orman Buğusu yılbaşı setleri, içeriğinde 50 ml'lik duş jeli, 50 ml'lik vücut sütü, 30 ml'lik el kremi ve dudak balsamı içerip, yılbaşı için ideal bir hediye seçeneği olabilir! 

Yılbaşı hediye seçeneklerinden sizin favoriniz hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Share