This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Vücut Peelingi Neden Kullanılmalı?

Peeling ve nemlendiriciler ile ışıltılı pürüzsüz bir cilt elde etmek çok kolay!

sowimage

Daha yumuşak bir cilt için peeling uygulayın

Vücudunuz da tıpkı cildiniz gibi düzenli olarak peelinge ihtiyaç duyar. Peelingler içeriğindeki parçacıklar sayesinde cildi ölü hücrelerden ve kirlerden arındırır. Düzenli kullanım sonunda cildi nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. Cildinizi tazeler ve yeniler.

Haftada 1 veya 2 defa peeling kullanmanızı öneriyoruz. Duşta nemli cildinize uygulayabilir ya da daha güçlü bir etki için duştan önce kuru cildinize uygulama yapabilirsiniz. Ürünü ayaklarınızdan başlayıp yukarı doğru dairesel hareketlerle uygulayın. Bu uygulama kan dolaşımınızın artmasına da yardımcı olacaktır. Ardından ılık su ile durulayın. Sıcak su, özellikle kış aylarında cildinizin kurumasına sebep olabilir.

sowimage

Cilt bakımının vazgeçilmezi peeling

Mevsim değişiklikleri ve dış etkenler nedeniyle cildiniz farklı dönemlerde farklı bakıma ihtiyaç duyabilir. Bu sebeple 3 farklı vücut peelingi geliştirdik.

Ultra Nemlendirici Vücut Peelingi ile cildiniz kış aylarında yumuşaklığa kavuşsun.

Ultra Nemlendirici Vücut Peelingi içeriğindeki karite yağı sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. Gözenekleri tahriş etmeden cildi ölü hücrelerden arındırır.

İlkbaharda cildinizi tazelemek ve arındırmak için Detoks Etkili Arındırıcı Vücut Peelingini kullanabilirsiniz. İçeriğindeki bitkisel kömür sayesinde vücudu, şehir hayatının getirdiği dış etkenlerden derinlemesine arındırarak ciltte detoks etkisi yaratır. Ayrıca bu arındırıcı peeling, spor sonrasında kullanım için de mükemmel bir seçimdir.

Peki ya yaz günlerinde ne kullanmalıyız? Cildimiz her mevsimde peelinge ihtiyaç duyar. Yaz aylarında da cildinizi ölü hücrelerden arındırın ve yenileyin. Nemlendirici Arındırıcı Vücut Peelingi tam da bu ihtiyacınıza göre! Bitkisel içeriğindeki kayısı çekirdeği tozu ile gözenekleri tahriş etmeden derinlemesine temizleyerek cildi ölü hücrelerden arındırır. Ultra kremsi dokusu ve %100 bitkisel tanecikler ile cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir ve ciltte yenilenme sağlar.

sowimage

Peeling kullanımından sonra yumuşaklığı koruyun

Yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için en önemlisi peeling ve nemlendirici kullanımıdır. Peeling cildi ölü hücrelerden arındırarak tazeler, yeniler ve nemlendirmeye hazırlar. Böylece nemlendiricinin kolayca emilmesine yardımcı olur.

Peeling sonrasında cildinize dilediğiniz aromadaki vücut sütünü uygulayabilirsiniz. Kuru bir cilde sahipseniz nemlendirici peeling sonrasında Kuru Ciltler için Nemlendirici Vücut sütünü ya da Kuru Ciltler İçin Onarıcı Vücut Sütünü kullanabilirsiniz.  

Hassas bir cilde sahipseniz ise; nemlendirici peeling sonrasında Hamamelis Yatıştırıcı Vücut Sütünü kullanabilirsiniz. Bu vücut sütü cildi besler ve kullanıldığı andan itibaren uzun süreli rahatlama sağlar.  Hafif formülü sayesinde en hassas ciltleri bile anında nemlendirmeye yardımcıdır ve cilt tarafından hızla emilerek yağlı bir his bırakmaz.

Önerimiz: Haftada 1-2 defa peeling kullanın ve mutlaka her gün cildinizi nemlendirin. Günlük bakım rutinlerinizi mutlaka tamamlayın. Cildinizi şımartmayı unutmayın! 💚

Siz vücut peelingi kullanıyor musunuz? Deneyimlerinizi bizimle paylaşın! 🙂

Share