This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Yenilenen peeling ve maskelerimizi keşfettiniz mi?

Yenilenen vegan* formüle sahip peeling ve maskelerimiz ile sağlıklı ve ışıltılı bir cilt artık hayal değil!

*Hayvansal içerik olmadan formüle edilmiş

 

sowimage
sowimage

Parlak ciltler için

Hava kirliliği, güneş ışınları, stres… Dış etkenler cildinizi etkiler ve zarar verebilir. Bu nedenle cildinize düzenli olarak gerekli bakımı yapmanız çok önemlidir.

Yves Rocher’nin yeni yüz maskeleri, La Gacilly tarlalarından toplanan birbirinden değerli bitkiler ile ve yenilenen dokularıyla, cilt temizliğinde yeni bir dönem başlatıyor.

  • Işıltı veren arındırıcı peelingnazikçe cilt yüzeyini ölü hücrelerden arındırır ve gözenekleri derinlemesine temizler. İçeriğindeki Organik Anthemis ile cildi derinlemesine arındırır, pürüzleri giderir ve cilde doğal parlaklığını geri kazandırır.
  • Cildinizi kirlerden arındırmak mı istiyorsunuz? Organik Nane arındırıcı tazeleyici maskeyiuygulayabilirsiniz. Son derece taze ve yapışkan olmayan dokusu ile cildi kurutmadan anında arındırarak cildinize taze bir ışıltı verir.
  • Cildinizin nemlenmeye mı ihtiyacı var? Bu durumda, Organik Aynısefa Canlandıran Besleyici Maskeyideneyebilirsiniz. Turuncu renkli cildi saran rahatlatıcı, hoş kokulu yoğun dokusu ile cildi anında besler ve nem seviyesini arttırır.
  • Rahatsızlık hissi yaşadığınız (kuruluk, karıncalanma vs.) bir cildiniz mi var? Organik Papatya Yatıştıran Rahatlatıcı Maske ihtiyacınız olan tek şey! Sarı renkli köpüksü krem dokusu ile yumuşak, pürüzsüz ve rahatlamış bir cilde sahip olacaksınız.
 
sowimage

Nasıl uygularsınız?

Her maskenin kendine özgü uygulama yöntemi vardır. Gelin her birinin nasıl uygulandığına göz atalım.

Cildinizin ihtiyacına göre peeling uygulamasını haftada 1 ya da 2 kere uygulayabilirsiniz. Yüzünüzü derinlemesine temizledikten ve arındırdıktan sonra nazikçe masaj yaparak uygulayın, ardından durulayın. Cilt bariyerine çok fazla zarar vermesini engellemek için çok fazla kez ve sert bir şekilde peelingi kullanmamanızı öneririz.

Maskeleri haftada 2 defa kullanabilirsiniz. Yatıştıran Rahatlatıcı Maske ve Canlandıran Besleyici Maskeyi yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayın ve 10 dakika bekletin. Ardından nemli bir pamuk yardımıyla cildinizi temizleyebilirsiniz.

Peki ya Arındırıcı Tazeleyici Maske? T bölgenize veya tüm yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayın ve 10 dakika bekletin. Ardından nemli bir pamuk yardımıyla cildinizi temizleyebilirsiniz.

Sizin favori maskeniz hangisi? Bize yorum olarak yazabilirsiniz!

Share