ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Yepyeni Elixir Botanique Serisi!

Okyanus ve karanın eşsiz buluşması sayesinde daha ışıltılı bir cilde merhaba diyin!

25 yıllık bitki ve deniz biyoteknolojisi araştırmaları sonucu, yeni Elixir Botanique serisi, kara ve denizden gelen en iyi bitkisel içerikleri bir araya getiriyor.

Bu detoks etkili mucize seri, cildinizi çevresel faktörlerin zararlı etkilerine karşı korumak; cildinize güç ve sağlıklı bir parlaklık kazandırmak üzere hem erkekler hem de kadınların kullanımına uygun olarak geliştirildi.

  1. Seride hangi bitkisel içerikler bulunuyor?

Bitkisel Kozmetik Uzmanlarımız yenilikçi botanik araştırmalar sonucu, Bretanya doğasından iki güçlü ve doğal aktif bileşeni bir araya getirdi: Latin Çiçeği ve Okyanus Yosunu

Latin Çiçeğini Yakından Tanıyalım

Latin Çiçeği, La Gacilly’deki Yves Rocher tarım sahasında organik olarak yetiştirilmektedir. Sürdürülebilir tarım anlayışının esas alındığı bu yetiştirilme yönteminde toprağa saygı ve bağlılık en önemli ilkelerden biridir.

Latin Çiçeği, doğada fotosentez yapmak ve oksijen üretimini en uygun biçimde dengelemek için büyük yuvarlak yapraklarını kullanır. Cildin alt katmanlarına inen latin çiçeği, hücrelerin oksijen alımına destek olur ve cildin nefes alarak daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Okyanus Yosunu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Uzmanlarımız, okyanusu korurken aynı zamanda da en verimli bitkisel içeriği elde etmeye yönelik yaptıkları çalışmalar sonrası okyanus yosunu yetiştirme konusunda özel bir yöntem geliştirdiler: Bretanya kıyılarında fotobiyoreaktör yöntemiyle yetiştirilen okyanus yosunu, doğaya zarar vermeden seride kullanılan bitkisel içeriğin elde edilmesini sağlıyor. 

Bitki plankton ailesinde bulunan okyanus yosunu, fotosentez için ihtiyaç duyduğu karbondioksiti yakalayarak havadaki kirliliği gidermeye yardımcı olur. Ciltte detoks etkisi sağlayarak yaşlanmayı hızlandıran zararlı etkilere karşı cildin korunmasına destek olur. Cilt bariyerinin güçlenmesine destek sağlar.

2. Bu Yenilenen Seriyi Keşfedin!

Detoks Etkili Canlandırıcı Gençlik İksiri, cildin yaşlanmasını hızlandıran dış etkenlere karşı savaşarak yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesine ve cilt bariyerini güçlendirerek cildin korunmasına yardımcı olur. Cildin güçlenmesine; sağlıklı, ışıldayan ve aydınlık bir görünüm kazanmasına destek olur.

Bu serum likit, mikro damlacıklı dokusu ve konsantre formülü ile cilde anında nüfuz ederek konforlu bir kullanım sağlar.

Detoks Etkili Canlandırıcı Gündüz Kremi, serumun etkisini güçlendirmeye yardımcıdır. 1 aylık kullanım sonrası ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına, cildinizin onarılmasına, güçlenmesine ve sağlıklı parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Detoks Etkili Yapılandırıcı Gece Kremi, ipeksi jel bir dokuya sahiptir. Gece cildinizin ihtiyacına yönelik geliştirilen formülü ile kullandığınız andan itibaren sabahları cildinizin nefes alan, canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek olur.

Detoks Etkili Canlandırıcı Göz Kremi ise; ferah jel dokusu ve roll-on aplikatörü sayesinde göz çevresine nazikçe masaj yapmanızı sağlar. Göz çevresinin anında nemini geri kazanmasına, ışıldamasına ve çevresel faktörlere karşı korunmasına yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışık görünümünün ve koyu halkaların azalmasına destek olur. Göz çevrenizin daha canlı, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

3. Bu Serinin Faydaları Nelerdir?

Cildinize çevresel faktörlerin zararlı etkilerine karşı günlük koruma sağlayan %99’a kadar doğal içeriklerden oluşan bu seri, cildinizin aşağıdaki etkilere sahip olmasına yardımcı olur. Cildiniz;

  • Güçlenir
  • Parlaklığını geri kazanır
  • Nemlenir
  • Yaşlanma belirtileri gecikir.

4. Hangi seri yerine kullanılabilir?

Elveda Elixir Jeunesse, merhaba Elixir Botanique!

Elixir Jeunesse serisini severek kullanıyorsanız bu yeni seri eski seri ile aynı faydaları, daha etkin bitkisel içeriklerle yenilenerek size sunuyor. Siz de bu yeni seriyi denemeye ne dersiniz? 

Share

Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim