Geri

Yılbaşı Çekilişine Uygun Öneriler

Yılbaşı çekilişine katılıyor musunuz? Herkesi memnun edecek bir hediye bulmak için ipuçlarımızı takip edin!

Hepinizin çocukluğunuzdan beri heyecanla beklediği o an geldi! 😊 Yılbaşı Çekilişi! Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da iş arkadaşlarınızla yapabileceğiniz bu çekilişte kimisine hediye almak çok kolayken daha çok tanımadığınız iş arkadaşınıza ne alacağınızı bilemiyorsanız işte size birkaç öneri!

 

Hediyenizi Kendiniz Yapın! Basit, ekonomik ve manevi bir hediye…

Hediyenizi kendiniz yapmak ister misiniz? Vakit ve emek harcanarak yapılmış bir hediye her zaman daha anlamlıdır. Ev yapımı hediyeler hem daha ekonomik hem de daha basittir. Bizim favori ‘kendin yap’ hediyemiz ne mi? Çikolatalı kek kavanozu! 😊 Özel bir kavanoz alıp içine özenle yaptığınız çikolata keki koyarak lezzetli bir hediye oluşturabilirsiniz! Gelin bu keki nasıl yapacağınıza göz atalım:

Çikolatalı Kek Kavanozu

  1. Yaptığınız çikolatalı keki küçük dilimler halinde kesip, kat kat kavanozun içine koyun.
  2. Kavanozu zevkinize göre kurdela ya da istediğiniz desenli bir kumaş ile dekore edin.  
  3. Kekin tarifini, süslü bir karton parçasına yazın ve kâğıdın bir köşesine bir delik açın. Bu tarifi kavanozun uygun bir yerine iple bağlayarak asın.
  4. Daha tatlı bir dokunuş için kavanozun üstüne çikolata ya da şeker kamışı koyun. 

İşte herkesin seveceği kolay ve tatlı bir hediye! Çikolata sevmeyen birine verseniz bile lezzetli keklerinizi sevdiklerine ikram edebilir!

 

sowimage

Yves Rocher'de Özel Yılbaşı Ürünleri 

Uygun fiyatlı bir hediye tercih ediyorsanız Yılbaşı setlerimiz tam da size göre! Sınırlı sayıda üretilen, doğal, yenileyici sedir ağacı ve portakalın odunsu notalarıyla dolu 'Orman Buğusu'; ya da yumuşak badem kokusuyla sarmalanmış 'Kar Tanesi' setlerini tercih edebilirsiniz.

Soğuyan havalarda cildi koruyan ve kuru ciltleri nemlendiren içerisinde onarıcı vücut sütü, el ve dudak balsamı bulunan Vücut Bakım seti de bir diğer alternatif olabilir.

 

sowimage

Fotoğraf albümüne ne dersiniz? Hangi hediye daha samimi olabilir ki? 

Yaşadığımız teknolojik dünyada fotoğraf basmak zaman aldığından, albüm tercih edilmese de böyle bir hediye nostaljik ve hoş bir alternatif olabilir. Sevdiklerinizle birlikte olduğunuz anları bir albümde toplayarak onlara hediye edebilir; beraber zamanda bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 

Çekilişte size çıkan kişi ile fotoğrafınız yok ise ve fotoğraflarını bulmakta zorlanıyorsanız, arkadaşlarından yardım isteyebilirsiniz. 😊

sowimage

Sizin farklı hediye önerileriniz neler? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Share