This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Daha Fazlası İçin

Cilt Makyajı Temizleyicileri

Yumuşak, parlak ve canlı bir cilt görünümü için kullanılması gereken bakım ürünleri arasında cilt makyaj temizleyicileri başta gelir. Güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenler, doğru ürünlerle cildini temizleyerek mat, solgun ve yorgun görünümün önüne geçebilir. Yüz ve göz makyajını temizleyen ürünler, ölü deriyi ve makyaj kalıntılarını yok eder, gözeneklerin tıkanmasını önler, siyah nokta ve sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Makyaj temizleme köpüğü, makyaj temizleme suyu, tonikler, makyaj temizleme mendili, makyaj temizleme sütü ve jel ürünler farklı cilt tiplerine uygun olarak formüle edilir. Cilt tipinize uygun temizleyici ürünleri kullanarak sağlıkla ışıldayan bir tene kavuşabilirsiniz.

Göz Makyajı Temizleyicileri

En hassas bölgelerden biri olan göz çevresinde makyaj kalıntılarını temizlemek için bu bölgeye uygun olarak tasarlanan ürünlerin kullanılması gerekir. Düzenli kullanılan göz temizleme suyu, göz çevresinde deformasyonların, kırışıklıkların ve kızarıklıkların önüne geçebilir. Aynı zamanda gözaltı morarmalarına ve yağ bezelerinin oluşmasına da engel olabilir. Eyeliner, far, maskara gibi göz makyajı ürünlerinin temizlenmesinde su bazlı, yağ bazlı ve çift fazlı temizleyiciler kullanılır. Özellikle suya dayanıklı göz makyaj temizleyici olarak çift fazlı ürünler tercih edilebilir. İçeriğinde hem su hem de yağ bazlı temizleyici bulunan çift fazlı göz makyaj temizleyicisi, kalıntıları etkin şekilde yok eder. Makyajı arındırırken yağlı bir his bırakmaz.

Makyaj Temizleme Suyu

Fondöten, ruj, allık gibi yüze uygulanan makyaj ürünlerinin temizlenmemesi nedeniyle cilt kendini yenilemekte zorlanır. Özellikle gece temizlenmeyen makyaj kalıntıları, cildin nefes alamamasına neden olur. Makyaj kalıntılarının gözenekleri tıkamaması, siyah nokta ve akneye neden olmaması için makyaj temizleme suyu kullanılabilir. Cilt tipine uygun en iyi makyaj temizleme suyu, cildi tazelerken tenin nem ihtiyacını da karşılar. Cildi derinlemesine temizleyen ve arındıran makyaj temizleyici su, solgun ve mat görünümü yok ederek cildin parlamasını sağlar. Özellikle gün içinde derin gözeneklerde biriken kalıntıları temizler. Hassas ciltlere de uygun olan makyaj temizleme suları cilt üzerinde ağırlık yapmadığı gibi kaşıntı ve kuruluk hissini de azaltır. Bu ürünlerin sağladığı avantajlardan biri de uygulama sırasında kendini gösterir. Yalnızca pamukla, ovalamaya gerek kalmadan uygulanan temizleme suyu, yoğun makyajı dahi kolaylıkla arındırabilir.

Makyaj Temizleme Yağı

Zorlu makyaj ürünlerini dahi etkili şekilde çıkaran makyaj temizleme yağı çeşitleri, günlük bakım rutininin önemli bir parçasıdır. Özellikle güneş kremi gibi ürünleri de temizlediği için tercih edilen makyaj temizleme yağı, gözenek ve siyah nokta gibi cilt problemlerinin azalmasına da yardımcı olur. Yağ bazlı temizleyicilerin ciltte bıraktığı kalıntılardan kurtulmak için ise su bazlı temizleyiciler yardımıyla çift fazlı temizleme işlemi yapılması tavsiye edilir.

Cilt tipine uygun olarak tercih edilmiş bir temizleme yağı makyaj, hava kirliliği ve aşırı sebum üretimi nedeniyle oluşan kalıntıları temizler. Nemlendirici etkisi ile cildi temizlerken tene bakım da yapar. Yağlı ciltler üzerinde dahi ağırlık hissi yaratmaz. Cildi yumuşatır ve daha aydınlık görünmesini sağlar. Özellikle kuru/normal ciltlerde kuruluğun önüne geçerek yaşlanma belirtilerini önleyebilir. Cilt bariyerini güçlenmesine; cildi arındırırken gerginlik hissini azalmasına; kirden arınan, yatışan ve beslenen bir cilt oluşmasına yardımcı olur.

Makyaj Temizleme Ürünü Fiyatları ve Çeşitleri Yves Rocher'de!

Doğal ve bitkisel bileşenlerle zenginleştirilen Yves Rocher yüz, dudak ve göz makyajı temizleyici ürünler, farklı cilt tipleri için uygundur. Kuru/normal, yağlı/karma, hassas, akneli/siyah noktalı ciltlere uygun içeriklerle makyaj kalıntılarını tamamen temizleyebilirsiniz. Makyajı temizlemekle kalmayıp cildi besleyen, sıkılaşmasına yardımcı olan, ince çizgilerin yoğun görünümünün azalmasına destek olan temizleyiciler, cildin ışıldamasını sağlar. Özel ihtiyaçlara uygun tonik gibi temizleyici ürünler ise sivilce oluşumunun engellenmesine yardımcı olabilir. Akneli ya da akneye yatkın cilt tipi için özel olarak geliştirilen formüller, cildi temizlerken fazla sebumu alır. Hassas ciltler içinse cildi kurutmayan ve anında yatıştırıcı etki gösteren temizleyiciler bulunur.

Yves Rocher’nin yoğun ve suya dayanıklı göz makyajında dahi etkili olan göz temizleme ürünleri, ovalamaya gerek duymadan makyaj kalıntılarından kurtulmanızı sağlar. Cilt pH değerine uyumlu en iyi göz makyaj temizleyicisi, göz çevresinin rahatlamasına yardımcı olur. Karma ve yağlıya yakın ciltlere uygun olan temizleyiciler, sebum üretimini dengelediği gibi cildin matlaşmasını da sağlar. Kusursuz şekilde temizlenen, ışıldayan ve nem ihtiyacını karşılayan bir cilt için siz de Yves Rocher’nin uygun fiyatlı en iyi makyaj temizleyici ürünlerini kullanabilirsiniz.

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!