ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Kıvırcık saçlara ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak amacıyla yenilenmiş Kıvırcık Saçlara Özel Şampuan, gücünü Organik Keten özünden alır. Daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmanıza yardımcı olurken, sülfat içermeyen formülü ile saçı nazikçe temizler.
Buklelere ağırlaştırmadan doğal bir görünüm kazandırır. Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alır. Formülündeki Agav; saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur ve kökten uca saça bakım yapar. Daha sağlıklı, daha canlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.
*In Vitro Testi Sonucu

Uygulama: Islak saça uyguladıktan sonra saç diplerine masaj yapın. Sonrasında bol su ile durulayınız. Saçı nemden arındırmak ve korumak için şampuan sonrasında Kıvırcık Saçlar için Saç Kremini uygulayın.

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 59607

İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUSODIUM METHYL COCOYL TAURATESODIUM COCOYL ISETHIONATECOCAMIDOPROPYL BETAINESODIUM CHLORIDELAURYL GLUCOSIDEGLYCOL DISTEARATEPARFUM/FRAGRANCEBENZOIC ACIDSALICYLIC ACIDGUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDECOCO-GLUCOSIDEGLYCERYL OLEATEFRUCTOOLIGOSACCHARIDESINULINSODIUM HYDROXIDECITRIC ACIDLIMONENEHYDROLYZED LINSEED EXTRACTSODIUM BENZOATETOCOPHEROL10378v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Sentetik içerikler

Yorumlar

Güzellik Önerisi

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim