ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay
Yağlı saçlar kökten uca özel bakıma ihtiyaç duyar. Arındırıcı Detoks Etkili Sülfatsız Şampuan, yağlı saçları nazikçe temizler. Saç derisini fazla sebumdan ve saçları çevresel faktörler kaynaklı kirlilikten arındırır, detoks etkisiyle daha hafif ve canlı bir görünüm almasını sağlar.
İçeriğindeki Organik Okyanus Algi, saç derisini fazla sebumdan ve saçları çevresel faktörler kanaklı kirlilikten arındırır, detoks etkisiyle saçların daha hafif ve canlı bir görünüm kazanmasına destek sağlar.
Yağlı saçlara özel arındırıcı detoks etkili saç kremi, yağlı saçları nazikçe açar. Saçları ağırlaştırmadan arındırır ve besler.
8 ml şampuan ve 8 ml saç kreminden oluşan bu deneme ürününü keşfedin !

Ambalaj Türü : Sample

Ürün Kodu: 53825

İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUCETYL ALCOHOLBRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINEASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACTPARFUM/FRAGRANCELACTIC ACIDISOAMYL LAURATEGLYCERINPANTHENOLBENZOIC ACIDLIMONENE|AQUA/WATER/EAUSODIUM METHYL COCOYL TAURATECOCAMIDOPROPYL BETAINESODIUM COCOYL ISETHIONATELAURYL GLUCOSIDEPARFUM/FRAGRANCEASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACTSODIUM BENZOATEGLYCERINCITRIC ACIDGUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDESODIUM CHLORIDECOCO-GLUCOSIDEGLYCERYL OLEATEPOTASSIUM SORBATELIMONENETOCOPHERYL ACETATEHYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATETOCOPHEROL10821v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Bitkisel Saç Bakımı

Sağlıklı saçların sırrı sağlıklı saç derisinde gizli!

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim