ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay
4 saate kadar dayanıklı, kremsi ve kolay uygulanan formülüyle, derin ve göz alıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki mavi kantaron öz suyu sayesinde hassas gözlere ve kontakt lens kullananlara uygundur. Suya dayanıklı formülü sayesinde uzun süre dayanıklıdır. Kullanımı kolay asansörlü bir mekanizmaya ve ambalajının alt bölümüne gizlenmiş bir kalemtraşa sahiptir. Alt kirpik diplerine uygulayabilir, akma yapmaz.

Uygulama: Alt ve/veya üst kirpik diplerinize ince bir çizgi halinde, iç köşelerden dış köşelere doğru uygulayınız. Daha çarpıcı bir görünüm için, alt kirpik diplerinize far çizgi fırçası yardımıyla uygulayınız. Ardından favori maskaranızı kirpiklerinize sürünüz.

Ambalaj Türü : Kalem

Ürün Kodu: 21395

Bitkisel İçerik
Mavi Kantaron
Hassas Gözleri Yatıştırır ve Korur

Bitkisel formülünde Fransa’nın La Gacilly bölgesinde yer alan, kendi organik tarım sahalarımızda yetiştirilen yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkili Mavi Kantaron Çiçeği Özü bulunur.

Mavi Kantaron
İçerikler

İçerik Listesi :

C9-12ALKANEHYDROGENATEDJOJOBAOILMICACANDELILLACERA/EUPHORBIACERIFERA(CANDELILLA)WAX/CIREDECANDELILLAHYDROGENATEDCASTOROILHYDROGENATEDCASTOROIL/SEBACICACIDCOPOLYMEREUPHORBIACERIFERA(CANDELILLA)WAXEXTRACTCERAALBA/BEESWAX/CIREDABEILLECOPERNICIACERIFERACERA/COPERNICIACERIFERA(CARNAUBA)WAX/CIREDECARNAUBAMACADAMIAINTEGRIFOLIASEEDOILCENTAUREACYANUSFLOWEREXTRACTBENZYLALCOHOL[+/-(MAYCONTAIN/PEUTCONTENIR)CI77007(ULTRAMARINES)CI77491(IRONOXIDES)CI77492(IRONOXIDES)CI77499(IRONOXIDES)CI77891(TITANIUMDIOXIDE)]10878v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Doğadan ilham alınan renkler

Doğanın Renkleri

Doğadan ilham alınan renkler

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim