ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

24 saate kadar dayanıklı, kremsi ve kolay uygulanan formülüyle, derin ve göz alıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki mavi kantaron öz suyu sayesinde hassas gözlere ve kontakt lens kullananlara uygundur. Suya dayanıklı formülü sayesinde uzun süre dayanıklıdır. Kullanımı kolay asansörlü bir mekanizmaya ve ambalajının alt bölümüne gizlenmiş bir kalemtraşa sahiptir. Alt kirpik diplerine uygulayabilir, akma yapmaz.

Uygulama: Alt ve/veya üst kirpik diplerinize ince bir çizgi halinde, iç köşelerden dış köşelere doğru uygulayınız. Daha çarpıcı bir görünüm için, alt kirpik diplerinize far çizgi fırçası yardımıyla uygulayınız. Ardından favori maskaranızı kirpiklerinize sürünüz.

Ambalaj Türü : Kalem

Ürün Kodu: 58772

İçerikler

İçerik Listesi :

C9-12 ALKANEMICAHYDROGENATED JOJOBA OILCANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX/CIRE DE CANDELILLAHYDROGENATED CASTOR OILHYDROGENATED CASTOR OIL/SEBACIC ACID COPOLYMERCERA ALBA/BEESWAX/CIRE D ABEILLEEUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX EXTRACTCOPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBAMACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OILBENZYL ALCOHOLCENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT[+/-CI 19140 (YELLOW 5 LAKE)CI 42090 (BLUE 1 LAKE)CI 77491 (IRON OXIDES)CI 77492 (IRON OXIDES)CI 77499 (IRON OXIDES)CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE)CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE)CI 77742 (MANGANESE VIOLET)CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)]10541v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Sentetik içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Doğadan ilham alınan renkler

Doğanın Renkleri

Doğadan ilham alınan renkler

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim