ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Maskara

Maskara, göz makyajının en vurucu noktalarından biridir. Kirpikleri belirginleştiren ve tüm makyajın daha etkili görünmesini sağlayan maskara, kirpiklere yoğun bir şekilde hacim verir ve daha uzun görünmesine yardımcı olur. Ekstra uzatıcı ve kirpik kıvırıcı maskaralar, etkileyici bakışlar elde etmenize olanak tanır. Far, kaş maskarası gibi diğer göz makyajı ürünleriyle birlikte eşsiz bir görünüm elde etmenizi sağlayan maskaraların suya dayanıklı seçenekleri de bulunur. Yves Rocher’nin maskara çeşitleri bitkisel özlerle geliştirilmiş formülleri sayesinde kirpiklerinizi güçlendirir ve topaklanma yapmadan hacimli bir görünüm sunar. Böylece gözleriniz hiç olmadığı kadar derin ve çarpıcı görünür.

Maskara Fiyatları

Kirpiklerin daha belirgin ve etkili görünmesini sağlayan maskaralar, yüz makyajının en hassas aşamalarından biridir. Kirpiklerin yapışmaması için doğru bir uygulama şeklinin benimsenmesi önemlidir. Kıl ya da silikon fırçaya sahip olan maskaralar, uygulamanın daha rahat yapılmasına yardımcı olur.

Maskaralar kirpikleri uzatır, tek tek ayırır ve daha dolgun bir görünüm yaratır. Renkli maskaralara ek olarak şeffaf maskara ve suya dayanıklı maskara gibi çeşitler de vardır. Şeffaf olanlar kirpiklere herhangi bir renk vermeden daha belirgin ve uzun görünmelerini sağlarken suya dayanıklı olanlar denizde, havuzda veya günlük hayatta akma olmadan kullanım için idealdir. Maskara fiyatları da ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterebilir.

Bitkisel & Renkli Maskaralar

Bitkisel içerikli Yves Rocher maskara seçenekleri, birbirinden farklı kirpik türleriyle uyumluluk gösterir. Kirpiklere hassas dokunuş yapan maskaralar, ekstra hacim ve dolgunluk sağlayarak bakışlarınızı güçlendirir. Yves Rocher’nin yoğun hacim veren uzatıcı maskaraları, ekstra uzatıcı hacim veren maskaraları ve kirpik kıvırıcı yoğun hacim veren maskara çeşitleri, farklı ihtiyaçları ve beklentileri en iyi şekilde karşılar. Bitkisel yağ içerikli formülleriyle kirpiklerinizi besleyen Yves Rocher bitkisel maskaralar, kirpiklerinizde simsiyah bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Yüksek pigmentasyonlu bitkisel maskaralar, özenle tasarlanmış fırçaları sayesinde tüm kirpikleri tek tek ayırır. Kirpiklerinize nazik bir uygulama yapan Yves Rocher maskaralar, hassas gözlere sahip kişiler ve lens kullananlar için de uygundur.

Kirpiklerinizi tek tek kavrayarak uzun görünmelerini sağlayan Yves Rocher maskaralar, dipten uca doğru, hafif zikzak şeklindeki hareketlerle uygulandığında en iyi sonucu verir. Yoğun hacim ve simsiyah görünüm sağlayan Yves Rocher maskaralar sayesinde siz de göz alıcı kirpiklere sahip olabilirsiniz.

En İyi Maskara Çeşitleri Yves Rocher’de!

Yves Rocher’nin birbirinden farklı maskara çeşitleri, farklı ihtiyaçları karşılamaya olanak tanır. Özel formülleriyle hassas ciltlere de uyum sağlayan Yves Rocher maskaralar, topaklanma yapmaz ve kirpiklerinizi yapıştırmaz. Böylece maskaranızla kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Hint yağı ve mavi kantaron öz suyuyla kirpikleri yoğunlaştıran bir doku sağlayan ürünler, kirpiklerin olduğundan daha uzun ve hacimli görünmesine de imkân sağlar.

Üst kirpikleri daha uzun göstermesinin yanı sıra alt kirpikleri de daha yoğun gösteren Yves Rocher maskaralar hem günlük kullanımların hem de özel gün makyajlarının en iyi seçimlerinden biridir. Son derece kolay bir biçimde uygulanan Yves Rocher maskara çeşitleri, doğal içeriklerinin yanı sıra güvenli kimyasal içeriklerle de hassasiyetini korur. Biyoçeşitliliği korumayı misyon edinen Yves Rocher maskaraları ile makyajınızı tamamlayabilir; ekstra uzun, dolgun ve hacimli kirpiklerinizin keyfini gün boyu çıkarabilirsiniz.

Maskara da içeren Yves Rocher göz makyaj setleri sayesinde ihtiyacınız olan tüm göz makyajı ürünlerini elinizin altında bulundurabilirsiniz. Set içerisindeki göz makyaj temizleyiciyle de hiçbir kalıntı kalmadan göz makyajınızı temizleyebilirsiniz. Yves Rocher makyaj setleriyle tüm makyaj ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve gün boyu kalıcılıkla her an etkileyici bir görünüme sahip hazır olabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim