ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Highlighter (Aydınlatıcı)

Makyaj severlere zengin içerikli ürünler sunan Yves Rocher, günümüz trendlerinden olan ıslak görünümlü makyaj için birbirinden özel aydınlatıcı çeşitleri ile makyajınızı tamamlamanızı sağlar. Bu ürünleri yüzün belli alanlarına uygulayarak daha canlı, daha taze ve daha ışıltılı bir görünüme kavuşmak mümkün olur. Farklı renk skalasıyla her ten rengine uyum sağlayabilen aydınlatıcılar, makyaja uygun allık çeşitleriyle birlikte kullanıldığında etkisini çok daha başarılı bir şekilde gösterebilir.

Diğer makyaj ürünlerine göre daha dikkatli kullanılması gereken highlighter, elmacık kemiklerinin üzerine uygulanan allığın üst bitiş çizgisine 45 derecelik açıyla uygulanır. Aynı zamanda burun kemerine, kaş altına, burun ucuna ve dudağın kıvrımlı tepe noktasına da uygulanabilir. Küçük dokunuşlarla uygulanması tercih edilen aydınlatıcı çeşitleri toz formda olabileceği gibi stick formda da bulunabilir.

Stick Aydınlatıcı Fiyatları ve Çeşitleri

Kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilen stick aydınlatıcı çeşitleri, yumuşak dokusu ve renk pigmentleriyle de ilgi çeker. Özellikle kontür uygulaması ardından öne çıkmasını istediğiniz alanlara highlighter sürebilir; yüzünüzde dikkat çekmek istediğiniz noktaları bu parlak görünümle netleştirebilirsiniz. Ten rengine göre seçilmesi gereken stick aydınlatıcılar günün her saati kullanılabildiği gibi gece makyajının da vazgeçilmezlerindendir.

Tüm gün cilt yüzeyinde kalan bu tarz makyaj ürünleri gözeneklerin tıkanmasına sebep olabilir; tenin nefes alıp verişini etkileyebilir. Seçtiğiniz ürünler organik içeriklerden oluştuğu zaman cildin alacağı hasar minimuma indirgenmiş olur. Alacağınız stick aydınlatıcının içeriğinin doğal bileşenlerden oluşmuş olmasına dikkat etmeli, cilt renginize en uyumlu olanını seçmelisiniz. Bütçenize uygun stick aydınlatıcı fiyatları için organik ürün çeşitleriyle dikkat çeken Yves Rocher’e göz atabilirsiniz.

Allık

Yorgunluk, soluk ten, cansızlık gibi sorunları ortadan kaldıran allık çeşitleri yüzün renklendirilmesinde kullanılan en önemli makyaj malzemelerinden biridir. Hem makyajınızın tamamlayıcısı olabilen hem de tek başına kullanılabilen allık çeşitleri pembe, gold, bronz ve ışıltılı olmak üzere daha çok renk skalasında sunulur. İster cilt tipiniz ister makyajınızın tonlarına göre seçebileceğiniz bu allık türleri elmacık kemiklerine, alın üst bölgesine ve çeneye hafif olarak uygulanabilir. Seçtiğiniz allık paleti tamamen ışıltılı tonlardan oluşuyorsa gece kullanımına daha uygun olacaktır. Gün içerisinde en çok tercih edilen tonlar ise kahve, pembe, şeftali, turuncu gibi daha canlı ve pigmenti yüksek renklerden oluşur. Kış dönemi için çoğu kişi bronz ve kahve tonlarına odaklanırken, baharın gelişiyle beraber daha canlı tonlar tercih edilebilir. Bu ürünlerin uygulaması için kullanışlı ve sık kıldan oluşan bir allık fırçası kullanmak ürünün cilde daha eşit dağıtılmasını sağlar.

Allık Fiyatları ve Çeşitleri

Tekli ya da palet halinde satışa sunulan allık çeşitleri likit formda da bulunabilir. Ancak kolay kullanım imkanı ile öne çıkan çeşitler, toz allıklardır. Tekli ya da en az ikili şekilde hazırlanan allık fiyatları seçtiğiniz ürünün marka ve miktarına göre değişiklik gösterebilir. Tekli olarak satılan ürünlerde daha uygun fiyatlı bir alışveriş yapılabilir. İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize hediye olarak seçebileceğiniz indirimli allıklara Yves Rocher’den ulaşabilirsiniz.

En iyi Aydınlatıcı & Allık Modelleri Yves Rocher'de!

Makyaj yapmayı seven ve gündelik hayatından eksik edemeyenlerin tercih ettiği allık ve highlighter önerileri arasında Yves Rocher, doğal içerikleriyle öne çıkar. Işıltılı bir görünüme kavuşmanızda etkili olan bu makyaj ürünleri hem cildi hassas olan hem de sık makyaj yapan kişilerin favori ürünleri arasında yer alır. Yves Rocher makyaj ürünlerinin içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde şık bir görünüm elde ederken cildinizin sağlığını koruyabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim