ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Kıvırcık Saç Bakım Ürünleri

Her saç tipine göre kullanılan saç bakım ürünleri özel olmalıdır. Kıvırcık saç, şekil vermesi diğer saç türlerine göre daha zor olabilen ve neme daha fazla ihtiyaç duyan bir saç türüdür. Cansız ve sönük bukleler yerine canlı ve enerjik bir görünüm için saçınızın kendine özgü yapısına uygun doğru ürünler seçmeniz gerekir. Kuruluk, kabarma ve elektriklenmeye daha yatkın olan kıvırcık saç tipi için iyi nem dengesine sahip olan ürünler kullanarak ve kıvırcık saçlara özel hazırlanmış saç bakım kremleri ile saçlarınızı besleyerek daha doğal ve yumuşak buklelere sahip olabilirsiniz.

Organik keten özlü Yves Rocher Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan, kıvırcık saçlarınızın nem dengesini koruyarak saçlarınıza nazikçe bakım yapar. Silikon içermeyen vegan formülü ile saçlarınıza kökten uca derinlemesine bakım yaparken hiç olmadığı kadar güçlü buklelere kavuşmanıza yardımcı olur.

Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan

Kıvırcık saç bakımı yaparken atacağınız en önemli ve ilk adım, saç tipinize uygun şampuan seçmektir. Saç bakım rutininize saçınızın doğal yapısını destekleyici ve besleyici bir şampuan ekleyerek doğal görünümlü canlı buklelere sahip olabilirsiniz. Yves Rocher Kıvırcık Saçlara Özel Şampuan, organik keten özü sayesinde daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmanıza yardımcı olur. Saçlarınızı nazikçe temizlerken bukleleri ağırlaştırmaz, bu sayede doğal bir görünüm elde edilir. Formülünde bulunan agav ile saç kökleriniz derinlemesine beslenirken daha sağlıklı ve canlı saçlara kavuşursunuz.

Kıvırcık Saçlar İçin Saç Kremi

Kıvırcık ve dalgalı saçlara, nem kazandıran ek bakım ürünleri ile destek vermek gerekir. Diğer saç tiplerine kıyasla daha kuru olan kıvırcık saçlarda, bu kuruluğun kabarmış ve cansız bir görünüme neden olması ihtimali daha yüksektir. Destekleyici kıvırcık saç bakım kremi ile saçlarınızın nem dengesini korumasına destek olabilirsiniz.

Yves Rocher Kıvırcık Saçlar İçin Saç Kremi ile doğal görünümlü ve belirgin bukleler elde etmek artık çok kolay! Geliştirilmiş bitkisel içerikli formülü ve içeriğinde bulunan organik keten özü sayesinde saçlarınız derinlemesine beslenirken nem dengesi sağlanır ve saç dolaşıklığı önlenir. Buklelerinizin şeklini korumasına destek olan Yves Rocher Kıvırcık Saçlar İçin Saç Kremi, saç köklerine de uygulanabilir.

En İyi Kıvırcık Saç Ürünleri Yves Rocher’de!

Organik keten özlü Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan, Kıvırcık Saçlar İçin Saç Bakım Kremi ve Kıvırcık Saçlar İçin Şekillendirici Bakım Kremi ile saçlarınız artık daha canlı ve doğal görünecek! Bukleleri ağırlaştırmadan doğal bir görünüm kazandıran seri, formülündeki agav ile saç köklerinizi derinlemesine besler ve kökten uca saçlarınıza bakım yapar.

Yves Rocher’in sülfat içermeyen kıvırcık saçlara özel bakım ürünleri ile saçınızın mevcut nem dengesini korumasına yardımcı olurken, derinlemesine temizlik elde edersiniz. Kıvırcık Saçlar İçin Saç Kremi ile saçlarınıza nem kazandırır ve kuruluğu önlemiş olursunuz. Nem dengesine kavuşan bukleler, elektriklenme ve karışıklık gibi problemlerden uzak, doğal ve canlı görünür.

Yves Rocher Kıvırcık Saçlar için Saç Şekillendirici Bakım Kremi ile buklelerinize rahatça şekil verirken kökten uca destekleyici bir bakım sağlarsınız. Şekillenmiş, yumuşak ve dolgun bukleler elde etmenize yardımcı olan Kıvırcık Saçlar İçin Saç Şekillendirici Bakım Kremi, saçlarınızı sertleştirmeden günden güne daha belirgin buklelere kavuşmanıza yardımcı olur.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim