ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Deodorant & Roll-On

Paraben, alkol ve alüminyum gibi cilt dengesinin bozulmasına ve dolayısıyla çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilen maddeleri barındırmayan Yves Rocher deodorant çeşitlerini güvenle kullanabilirsiniz. Ter kokusunun önüne geçmenizi sağlayan roll-on çeşitleri sayesinde her an tazelenmiş ve ferahlamış hissedebilirsiniz. Doğal içeriğe sahip bu ürünler vücuttaki gözenekleri tıkamaz ve cilde zarar vermez. Etkisini uzun süre gösteren roll-on’lar sayesinde çok sıcak günlerde bile teri absorbe edebilirsiniz. Ter kokusuna karşı etkin koruma sağlayan Yves Rocher roll-on deodorantlar ile her zaman temiz ve ferah hissedebilirsiniz.

Deodorant Fiyatları ve Çeşitleri

Yves Rocher doğal deodorant çeşitleri, gün içinde kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Alerjik reaksiyonlara neden olabilen ve sağlığa zararlı oluşlarıyla bilinen paraben, alüminyum ve alkol içermeyen bu ürünler ile sağlıklı ve güvenli bir deodorant kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Çiçeksi, ferah veya odunsu kokulardan hoşlananlar için pek çok çeşit Yves Rocher kalitesiyle üretilir. Örneğin, Yves Rocher’nin Ferah-Organik Edülis roll-on’u terlemeye engel olmadan terin oluşturduğu rahatsızlık hissini ve kötü kokuyu yok eder. La Gacilly’de yetişen organik edülis ile kayın ağacı tozunun birleşimiyle üretilen bu çeşit, doğal içerikleriyle öne çıkar. Yves Rocher hassas ciltlere özel papatyalı deodorant roll-on ise yalnızca ter kokusunu önlemekle kalmaz, aynı zamanda formülü sayesinde cildinizi yumuşatarak rahatlatır. Organik papatyaların hoş kokusuyla kendinizi gün boyu taptaze hissedebilirsiniz. Çiçeksi ve odunsu notaların büyüleyici uyumunu sunan Comme une Evidence sprey deodorant ise paçuli, menekşe, inci çiçeği ve gül esanslarına sahiptir; kokusu oldukça kalıcıdır. Ayrıca pratik sprey başlıklı şişesi ile kullanımda kolaylık sağlar.

Her biri dermatolojik testlerden geçen doğal içeriklerle üretilen ve alüminyum, paraben, alkol vb. zararlı kimyasallar içermeyen Yves Rocher deodorantlar ter kokusunu önlemek için idealdir. Cildinize zarar vermeden ter kokusuna müdahale eden, birbirinden hoş kokulu ürünleri ve fiyatlarını inceleyerek size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Alüminyum İçermeyen Roll-On

Sıcaklık arttığında vücudun verdiği doğal ve sağlıklı bir tepki olan terleme, zaman zaman kişiyi rahatsız edebilir. Normal şartlar altında kokmayan ter, ciltte bulunan bakterilerle birleştiği zaman istenmeyen bir kokuya sebep olabilir. Ter kokusunu önlemek için tercih edilen yoğun kimyasal içerikli deodorant ve roll-on çeşitleri ise vücudun ter mekanizmasına zarar verebilir. Özellikle alüminyum ve paraben ciddi sağlık sorunlarına yol açabildiği için bu maddeleri içeren deodorantlar tavsiye edilmez. Kokuyu bastırmak için eklenen alkol de ciltte tahrişe ve kızarıklığa neden olabilir. Yalnızca ter kokusunu ve bakteri oluşumunu engellemek için kullanacağınız paraben ve alüminyum içermeyen Yves Rocher roll-on’lar ile en sıcak günlerde bile temiz ve ferah hissedebilirsiniz.

En İyi Doğal Deodorantlar

Yves Rocher tarafından cildinize zarar vermeyecek şekilde titizlikle tasarlanan doğal deodorant çeşitleri sayesinde sağlığınıza hiçbir zarar vermeden yalnızca ter kokusunu önlemek mümkün hale gelir. Bitki özleri ve yalnızca kullanımı güvenli olan kimyasalların yer aldığı Yves Rocher ürünleri, gözenekleri tıkamadan işlevini gösterirken vücudunuzda da hoş bir koku bırakır. Kişisel zevklerinize göre seçebileceğiniz soft, çiçeksi ya da ferah kokular ile kendinizi tazelenmiş hissedebilir, en sıcak günlerde bile rahat hissedebilirsiniz. Yves Rocher, en iyi deodorant alternatiflerini elde etmek için bu alanın uzmanlarıyla çalışarak ürünler geliştirir ve kullanıcıların beğenisine sunar.

Alüminyumsuz Deodorant ve Roll On Çeşitleri Yves Rocher'de!

Vücudunuza verdiğiniz değeri göstermek için kullanabileceğiniz doğal ve alüminyumsuz deodorantlar Yves Rocher tarafından size sunulur. Bitkisel kozmetik uzmanlarının seçtiği bitkilerle üretilen temiz içerikli roll-on’lar sayesinde cildinize zarar vermeden ter kokusunu yok edebilirsiniz. Kayın ağacı tozunun ıslaklık hissinin önüne geçmesiyle kendinizi sıcak günlerde bile her zaman iyi hissedebilirsiniz. Papatya, paçuli, edülis gibi bitkiler kullanılarak özenle size sunulan Yves Rocher deodorant ve roll-on seçeneklerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim