This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Bitkisel Kolajen Devrimi

Yaşlanma karşıtında devrim! Şekillenen yüz ovali, anında sıkılaşan dolgun bir cilt, azalan kırışıklıklar ve artan esneklik... Yeni Lifting Vegetal serisi ile hayalini kurduğunuz cilde kavuşun!

Zamanla cilt yaşlanma belirtileri artar ve daha görünür hale gelir: cilt parlaklığını ve sıkılığını kaybeder, yüz hatları sarkarak deforme olmaya başlar. Bu belirtilerin önüne geçmek ve iyileştirmek için mükemmel bir seri geliştirdik!

Cilt ile eşsiz uyumlu: Bitkisel Kolajen

Sıradan bir bitkinin mucizevi gücü…

Yabani bir bitki olarak bilinen Yaban Ajuga Otu, basit ve sıradan görünümünün arkasında inanılmaz bir güç saklar. Bu bitki koşullar ne olursa olsun yayılır ve direnir.

Uzmanlarımız Yaban Ajuga Otu’nun bu mucizevi gücünü cilde aktarmayı başardı. Cilt kolajeniyle eşsiz benzerlik gösteren Patentli Bitkisel Kolajen Konsantresini geliştirdiler. Bitkisel kolajenin hücreleri canlandırdığı, cildin yapısını güçlendirdiği hücrelerin sıkılaştırıcı gücünü arttırdığı ve elastin sentezini uyardığı testlerle kanıtlandı ve Lifting Vegetal serisi geliştirildi.

sowimage

Güçlü ve etkili ürün dokuları !

Lifting Vegetal serisindeki her bir ürünün dokularının, daha etkili ve güçlü olması için yoğun araştırmalar yapıldı.

Uzmanlarımız, anında sıkılaştırıcı etkiye sahip ürünleri geliştirmek için cildin yapısından ilham aldılar. Bu nedenle ürünlerimizin formülleri hazırlanırken sıkılaştırıcı güce sahip doğal kökenli içerikler seçildi. Uygulama laboratuvarlarında yapılan araştırmalara ek olarak, doku uzmanlarımız optimum kaldırma ve dolgunlaştırma etkisi elde etmek için formülleri değerlendirdiler. 2 yıllık araştırmanın ardından bilim insanlarımız, cildin yapısından ilham alınan güçlü ve etkili dokuları geliştirdiler.

sowimage

Konforlu bir cilt için formüle eklenen doğal kökenli içerikler:

  • Deniz Yosunu Özü
  • Yaşam Bitkisi Özü
  • Papatya Suyu
  • Manyok bitkisi özü 
  • Hindistan cevizi yağı, üzüm çekirdeği yağı ve karite yağı
  • Bitkisel gliserin
sowimage

Serideki ürünleri deneyip fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın 💚

Share