This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Daha az selülit ve düz bir karın için…

Selülitleri hafifletmek ve vücudunuzu inceltmek için hassas masajlar ile bölgesel zayıflama yöntemini uygulayın!

sowimage

Bacaklarınızı inceltin ve selülitleri hafifletin!

Öncelikle İnceltici ve Sıkılaştırıcı Serumu ele alalım. Bu serum, tek bir adımda cildinizi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Gün geçtikçe, selülit görünümünde gözle görülür bir azalma sağlar. 
Cildi canlandıran, dairesel hareketler ile aşağıdan yukarıya doğru bacaklarınıza ve kalçanıza uygulayınız.

Eğer selülitlere daha fazla meydan okumak istiyorsanız, palpat-roll tekniği en yakın zayıflama arkadaşınız olacak! Bunu yapabilmek için, cildinizi nazikçe cimcikleyin ve bacağınızın iç kısmından dışa doğru masaj yapın. Cildinize ilk seferde çok yüklenmeyin, masaj sonrasında ise bol su için.

Hedef düz bir karın!

Düz bir karın için dairesel masaj hareketlerini uygulayınız. Bunun için uygun bir teknik nasıl olmalı? Karnınıza saat yönünde  nazik hareketler ile masaj yapınız. Bu eylem, vücudunuzun sindirimine ve bağırsakların fonksiyonunun iyileştirmesine yardımcı olacaktır. En iyi yol ise, hedef bölgeye 3 dakika masaj yapmak ve tedavinizden sonra büyük bir bardak su içmektir.

Pürüzsüz Kalçalar

Kalçaları unutmayın! Kalçalarınıza haftada bir masaj yapın ve duştan sonra cildinizi pürüzsüz ve sımsıkı yapmak için soğuk su tedavisi uygulayın. Sonrasında geniş dairesel hareketler ile 3 dakika boyunca masaj yaparak uygulamaya devam edin. Yumruklarınızı sıkın ve yumruklarınızla masaj yaparak kalçalarınızı düzleştirme hareketine başlayın ve bu hareketi 3 dakika tekrarlayın.

Günlük inceltici bakımınızda selülit giderici etkisi ile Selülit Karşıtı Nemlendirici Vücut Losyonunu nemlendirici vücut losyonu olarak kullanabilirsiniz.

sowimage

Ve günlük küçük ipuçlarımız:

- Duş alırken, vücudunuzu canlandırmak için sıcak ve soğuk su arasında geçiş yapınız.

- Günde 30 dakika boyunca hızlıca yürüyün ve yeşil güçlenme egzersizi rutinimiz gibi atletik ipuçlarımızı düşünün!

- Düzenli ve dengeli beslenin.

- Kendinize detoks programı hazırlayın.

İncelmek için farklı ipuçlarına sahipseniz, yorumlarda bizlerle paylaşın! 🙂

Share