ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Saçınıza Nasıl Bakım Yapıyorsunuz?

Saçlarınız düz, kıvırcık ya da boyalı olsun her saç tipine uygun bakım rutini mutlaka vardır. Saçlarınızı hacimlendirmek, kuruyan saçlarınızı nemlendirmek için önereceğimiz ipuçlarını takip edin!

Kuru Saçlar İçin Bakım Rutini

 

sowimage

Kuru saçlar nem eksikliğinden dolayı, zamanla daha kırılgan ve hassas hale gelebilir.

1/ Saçlarınızı şampuanlamadan önce, Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Yağı'nı kuru saça uygulayın ve saçlarınızın her bir teline uyguladığınızdan emin olun. 10 dakika sonra durulayın. Bu ürünü haftada iki defa kullanabilirsiniz. Saçlarınız derinlemesine beslenip güzelleşecek ve yeniden eski halini alacaktır.

2/ Islak saçlarınıza, organik jojoba yağı ile zenginleştirilmiş Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan'ı uygulayın. Şampuanı köpürterek saç derinize masaj yapın ve bu sayede her bir saç hücresine ulaşabileceksiniz.

3/ Daha uzun süreli bakım için, saçlarınızı şampuanladıktan sonra durulayın ve  jojoba yağı ile zenginleştirilmiş Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Kremi'ni uygulayın. Kökten uca kadar saç tellerinize ürünü yedirin ve iyice durulayın. Bu uygulama sayesinde saçlarınız daha canlı ve parlak olacaktır.

4/ Kuru saçlar daha kırılgandır. Yıpranmış Saçlar için Kırılma Karşıtı Serum'u haftada iki kez saçınıza uygulayın. Serumu saçlarınızın uçlarına kadar yayın. Saçlarınızın uzunluğuna göre kullanım miktarını arttırabilirsiniz. Yağlı olmayan kuru veya ıslak saça uygulayabilirsiniz. Durulamanıza gerek yok!

sowimage

8 saat kesintisiz onarım!

 

 

 

Yatmadan önce, haftada 2 veya 3 kez olmak üzere saç diplerinizden kaçınarak, kuru saçlarınıza fındık büyüklüğü kadar  Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Uyku Bakım Kremi'ni uygulayın. Uyandığınız ana kadar saçınız tüm ürünü emmiş olacak. Durulamanıza gerek yok. Saçlarınız yumuşacık ve güçlenmiş olacak. Emin olun ürünün kremsi dokusu ne yastığınızı ne de saçınızı yağlandırmayacak.

 

Daha fazla ip ucu: Saçlar kırılgan yapıda olduğundan, saç kurutma makinesi veya düzleştirici gibi aşırı sıcaklık veren cihazlara maruz bırakılmamalıdır. Saçlarınızı hafif bir şekilde okşayarak havluyla kurutmanız daha iyi olacaktır. Diğerlerine kıyasla daha yumuşak ve daha emici olan mikro fiber havluları deneyin!

Yağlı Saçlar İçin Bakım Rutini

sowimage

Yağlı saçlar, saç derinizin fazla miktarda sebum üretmesinden kaynaklı bir durumdur. 

1/ Anti-seboreik ve düzenleyici özellikleri ile bilinen Yağlı Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan'nı ıslak saça masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Bitkisel formülündeki Organik Isırgan Otunun etkisiyle yağlı saçları kökten uca temizlerken saç derinizi besler, daha sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

2/Saçlarınızı tamamıyla arındırmak için Parlatıcı Saç Güzellik İksiri'ni kullanın. Bu ürün saç derisini kaplayarak, saçı parlatma ve saça ipeksi bir görünüm kazandırma özelliği ile tanınır. Sonrasında iyice durulayın. Saçlarınız artık arınmış ve yumuşacık olacak.

 

Düz saç rutini: Güle güle yıpranmış ve cansız saçlar, merhaba ışıldayan ve ipeksi saçlar!

 

sowimage

 

İnce saçlar yapısından dolayı zor şekil alırlar. Saçlarınızı şekillendirmek için,

1/ İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Şampuan'nı ıslak saça masaj yaparak nazikçe uygulayın ve iyice durulayın. Saçlar köklerinize etki ederek saçın daha hacimli olmasını sağlayacaktır.

2/Hacimlendirici şampuanı uyguladıktan sonra etkiyi arttırmak için İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Saç Kremi'ni uygulayın. Hacim veren saç kreminin ultra hafif formülü sayesinde saçlar ağırlaştırmadan hacim kazandırır.

Sonunda, saçlarınız güzel bir görüntüye sahip olacak!

Boyalı saçlar için parlaklığı yeniden sağlayıcı saç bakım rutini!

sowimage

 

Boya ile işlem görmüş saçları canlı tutmak, parlaklığını korumak ve saçı güçlü tutmak özel bir bakım rutin gerektirir.

1.Saçlarınızı güçlendirirken rengini koruyan Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Şampuan'nı uygulayın. Saçlarınız ışıldayarak daha güzel gözükecektir.

2.Saçlarınızı yumuşak ve esnek hale getirdiğiniz sırada etkisini arttırmak içinBoyalı Saçlar için Renk Koruyucu Şampuan'nın ardından Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Saç Kremi'ni kullanın.

3.Temizlenmiş olan ıslak saça Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Saç Maskesi'sini uygulayın. 2 dakika bekledikten sonra iyice durulayın.

Bu ürün, parlaklığını kaybetmiş boyalı saçları derinlemesine besler ve saça parlaklığını yeniden kazandırır.

 

 

 

sowimage

 

 

Güneşten gelen altın vurgular

Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan'nı kullanabilirsiniz. Bitkisel formülündeki Organik Sefa Çiçeğinin yumuşatıcı ve parlaklık verici etkisiyle, dış etkenler sebebiyle yıpranıp canlılığını yitirmiş saçlara doğal ışıltısını ve yumuşaklığını yeniden kazandırır.

 

 

Göz kamaştırıcı bir görünüm için mat saç rutini

sowimage

Mat saçlar saç telinin en dışındaki yapı olan kütiküllerin zarar görmesi ve ışığı yansıtmaması nedeniyle, saçların ışıltılı görüntüsünü kaybetmesi sonucu oluşur.

1/ Işıldayan parlak saçlar için Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan'nı saçınıza uygulayın.

2/ Saçınızın parlaklığını arttırmak ve saçınınızı yumuşatmak için Normal Saçlar için Parlaklık Veren Saç Kremi'ni kökten uca doğru uygulayın.

3/ Saçlarınızı durularken bir fıs Parlatıcı Saç Güzellik İksiri'ni saç derinizin tamamını kaplayacak şekilde uygulayın. Bu uygulama saçlarınıza parlaklık vererek saçlarınızın ipeksi bir görünüme kavuşmasını sağlar.

4/ Saçlarınızın parlak görüntüsünüarttırmak için Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Sprey'den saçınıza 1 ya da 2 fıs sıkın.

Bu uygulama, yaz boyunca saçınıza ışıltı vererek saçınızın parlaklığını korumasına ve canlılığını kaybetmemesine yardımcı olacaktır.

 

Saç bakım rutinize ait ipuçlarınızı yorumlarda bizimle paylaşın!

Share