This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Size en uygun maskara hangisi?

Etkileyici bakışlara sahip olmak için maskara, güzellik rutininizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Size en uygun maskarayı gelin beraber keşfedelim!

Size en uygun maskarayı nasıl seçersiniz?

Doğru maskarayı seçmeden önce yapmanız gereken kirpik tipinizi belirlemektir. Kısa, ince veya düz her kirpik tipinin kendi maskarası vardır. İnce kirpikler için hacimli bir maskara, kısa kirpikler için uzatan bir bir maskara ve düz kirpikler için kıvrımlı bir maskara en iyi tercih olacaktır. Tamamı hassas gözlere ve kontakt lens kullananlara uygun, besleyici hint yağı ve mavi kantaron öz suyu ile zenginleştirilmiş 4 yeni maskaramızla, herkese uygun bir seçenek var!

sowimage

Yeni maskara serimizle çarpıcı bakışlar!

Yıldız ürün: Metamorphose Makara!

Yoğun hacim veren uzatıcı maskara, 24 saat boyunca ultra hacimli, kıvrık ve uzun görünen göz alıcı kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Kirpiklere görkemli bir görünüm verirken içeriğindeki Hint yağı sayesinde kirpiklerinize bakım yapar. İçeriğindeki bitkisel kömür sayesinde simsiyah bir görünüm sunar. Hint yağının besleyici özelliği ile kirpikler güçlenir ve beslenir. Kum saati formundaki fırçası tüm kirpikleri tek tek kavrayarak dolgunlaştırır. Kolay ve nazik bir uygulama sağlar. Formülünde bulunan Mavi Kantaron özsuyunun yatıştırıcı etkisi sayesinde, hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için de uygundur. Suya dayanıklı Metamorphose Maskara ise; suyun altında bile iddialı, çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlar.

Ekstra uzatıcı hacim veren maskara, kirpiklere uzun bir görünüm ve ultra hacim sağlayan formülü sayesinde kirpiklerinizin göz alıcı görünmesini sağlar. Kirpiklere uzun bir görünüm verirken aynı zamanda içeriğindeki Hint yağı sayesinde kirpiklerinize bakım yapar. Hint yağının besleyici özelliği ile kirpikler güçlenir ve beslenir. Konik ve esnek fırçası en kısa kirpikleri bile kavrayarak uzatır. Topaklanmadan yoğunlaştırılabilen bir dokuya sahiptir. Üstelik %83 doğal içeriğe ve vegan formüle sahiptir!

Hacimli ve kıvrık kirpikleri tercih edenler için, Kirpik Kıvırıcı Yoğun Hacim Veren Maskara, kirpikleri kıvıran ve yoğun hacim veren formülü sayesinde kirpiklerinizin dolgun ve dikkat çekici görünmesini sağlar. %86 doğal içeriğe ve vegan formüle sahip bu maskara, kirpiklere kıvrık bir görünüm verirken aynı zamanda içeriğindeki Hint sayesinde kirpiklerinize bakım yapar. Hint yağının besleyici özelliği ile kirpikler güçlenir ve beslenir. Kıvrımlı fırçası kirpikleri tek tek ayırır. Topaklanmadan yoğunlaştırılabilen bir dokuya sahiptir.

sowimage

Mükemmel bir uygulama için ipuçları

  • Kirpiklerde topaklanmayı önlemek için, uygulamadan önce fırçanızın ucundaki fazla maskarayı temizleyin.
  • En kısa kirpikleri dahi görebilmek için yüzünüze alttan bir ayna yardımıyla bakabilirsiniz.
  • Maskara fırçanızı temizlemek için fırça kuruduktan sonra bir pamuk diskten yardım alabilirsiniz.
  • Maksimum hacim vermek için maskaranızı kirpik diplerinden başlayarak zigzak hareketleriyle uygulayabilirsiniz.
  • Kıvrımlı bir etki istiyorsanız, maskarayı kirpik üstünden çevirerek yukarı doğru tarama hareketiyle uygulayabilirsiniz.

Share