ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Eaux Fraiches Serisi

Yenilenen, doğal ve muhteşem kokularıyla Eaux Fraiches serisi karşınızda!

Yeni Eaux Fraiches serisini denediniz mi?

‘Un Matin Au Jardin’ serisini severek kullanıyor musunuz? Öyleyse size güzel bir haberimiz var:Yenilenen doğal ve muhteşem kokularıyla Eaux Fraiches serisi karşınızda! 3 farklı seçeneği ile size doğanın eşsiz kokularını sunan bu serimizi gelin keşfedelim.

Eau Fraiche nedir?

Parfümden daha hafif olan Eau Fraiche’ler, tatlı, meyveli, keskin kokularıyla dikkat çekiyor. Bu kokuları tüm yıl boyunca, özellikle de güzel havaların gelmesiyle tatildeyken, hafif ve ferah koku tercih ettiğinizde kullanmanızı öneriyoruz. Böyle zamanlarda parfüm yerine Eau Fraiche’lerimizi kullanabilirsiniz.

Parlak notaları ve ferahlatan hafif kokularıyla sizi her an doğayla iç içe getirecek.Tüm yıl boyunca aynı parfümü kullanmak istemediğiniz durumlarda Eau Fraîche’ler, koku alışkanlıklarınızı değiştirmek için mükemmel bir alternatiftir.Güçlü kokuların yanı sıra taze ve parlak aromalar!

 

Doğadanilhamalankokularımız

Yves Rocher doğadaki en güzel kokuları ortaya çıkardı: Kiraz Çiçeğinin zarafeti, Yeşil Çayın tazeliği ve Mügenin ferahlığı ile doğayla iç içe bir mola vermek ve keyifli anlara geri dönmek için 3 farklı Eau Fraiche karşınızda:

  • Yeşil Çay
  • Müge
  • Kiraz Çiçeği

 

Yves Rocher’deDahaFazlası

Kaliteli olduğu kadar da erişilebilir parfümler üretmeye inanıyoruz. Doğal kokuların, kaliteli içeriklerin ve Fransız uzmanlığının bir araya gelmesi parfüm üreticiliğimizin özünü oluşturuyor.

Çevre üzerindeki zararlı etkiyi en aza indirmek için ürünlerimizi tasarlarken sorumlu bir yaklaşımı benimsiyoruz ve doğaya saygı duyuyoruz: kapaklarımızda geri dönüştürülmüş plastik kullanıyor, şişe ve kutularımızda ise; tamamen geri dönüştürülebilir malzemelere yer veriyoruz.

 

Sizin favori kokunuz nedir? Yorumlarınızı bekliyoruz 🙂

Share

Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim