ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Kuruluk / Nemsizlik

Nemlendirici Krem

Pürüzsüz, canlı ve sağlıklı bir cilt için deride gözenekleri tıkamayan, çatlama ve kuruma problemlerinin önüne geçen bir nemlendirici krem kullanmak gerekir. Yalnızca kuru ve hassas ciltlerin değil; yağlı, karma ve normal ciltlerin de düzenli olarak temizlenip nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Hem cildin günlük olarak ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak hem de cildi onarmak amacıyla özel olarak formüle edilen nemlendirici kremler kullanılabilir. Gündüz ve gece ayrı kullanılan, cilt renk tonunu dahi eşitleyen ürünler arasında maske, peeling, serum, temizleme jeli ve nemlendirici yüz kremi bulunur. Bu ürünleri günlük ya da haftalık bakım rutininize ekleyerek cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici

Yağlı ciltlerde görülen en büyük problem, cildin normalden fazla sebum salgılamasıdır. Fazla sebum ise büyük gözeneklere, akne ve sivilce problemlerine ve cilt üzerinde yağlı bir katmana ve parlamaya sebep olur. Yağlı cilt tipine sahip olan kişiler, cildini daha fazla yağlandırmamak için nemlendirici kullanmaktan çekinebilir. Ancak doğru ürünle ve doğru miktarda nemlendirilmeyen yağlı ciltler daha fazla sebum üretir.

Yağlı ciltler için nemlendirici ürünler kullanıldığı takdirde sivilce ya da akne oluşmadan cildin nemlendirilmesi mümkündür. Komedojenik olmayan ve alkol içermeyen su bazlı nemlendirici ürünler, yağlı ciltlerin günlük nem ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir. Jel formdaki yağsız nemlendirici ürünler de bu cilt tipi için uygundur. Bu ürünler hem gözeneklerin tıkanmasına sebep olmaz hem de cildin tahriş olmasının ve kırışmasının önüne geçmeye yardımcı olur. Ayrıca matlaştırıcı etkisi ile cildin parlamasını engeller. Akneli, siyah noktalı ve sivilceli ciltler için nemlendirici arayanlar da yüz, boyun ve vücut bölgelerinde bu ürünleri kullanabilir.

Karma Ciltler İçin Nemlendirici

Karma cilt; alın ve burun bölümlerini kapsayan T bölgesinin yağlı, geri kalan bölgelerin kuru ya da normal olduğu cilt tipidir. Bir taraf sivilce ve akneye meyilli iken diğer bölgelerde pullanma ve deri dökülmeleri görülebilir. Bu nedenle, bu ciltler için özel olarak üretilen karma ciltler için nemlendirici kullanmak gerekir. Sebumu azaltan, kuru hava koşullarına karşı cildi koruyan, cilt bariyerini güçlendiren karma cilt için nemlendirici kremler, nemin tutulmasına da yardımcı olur. Cildin canlı ve parlak görünmesini sağlar. Cildin her bölgesinde ayrı ayrı kullanılabilen ve kolay emilen çeşitler, yaşlanma belirtilerini de geciktirebilir. Özellikle T bölgesinde açık olan gözeneklerin tıkanmasını önler, matlaştırıcı etkisi ile parlamaları azaltır. Kuruyan yanaklarda ise cilt pürüzlerinin giderilmesine ve gün boyu nem desteği sağlanmasına yardımcı olur.

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici

Dış etkenlere karşı savunmasız olan kuru/normal ciltte soyulma, sertleşme ve kaşıntı gibi sorunlarla karşılaşılabilir; zaman zaman ağrılı kızarıklıklar da görülebilir. Hassas ve kuru ciltler için nemlendirici kremler, özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde nem kaybını telafi eder. Düzenli kullanılması ve cilt bakım rutinine dahil edilmesi gereken kuru ciltlere uygun yüz nemlendirici krem çeşitleri, pul pul dökülmelerin ve kızarıklıkların önüne geçerek cildin rahatlamasını sağlar. Gerilen cildin daha da kurumasına ve tahriş olmasına neden olacak alkol ve parfüm içermeyen kuru ve hassas ciltler için nemlendirici ürünler, ince çizgi görünümünü ve kırışıklıkları da azaltabilir. Bu anlamda, erken yaşlanma belirtilerini engelleyebilir. Mevsim geçişlerinde, sıcaklık değişimlerinde ve soğuk havada daha çok hassaslaşan cildin gerginleşmesinin önüne geçebilir.

Bu çevresel ve genetik faktörler, bazı dönemlerde etkisini daha çok gösterebilir. Bu nedenle, uzun süreli nem sağlayan kremler kullanmanız gerekebilir. Bir günden daha uzun bir süre boyunca etkisini gösteren nemlendirici kremler; güneş, rüzgâr, dengesiz beslenme ya da stres gibi iç ve dış nedenlerden kaynaklanan kuruluğu giderebilir. Cildin her katmanının ihtiyaç duyduğu nem sağlanarak gerilme hissini azaltır; mat ve yorgun bir cildi, canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Nemlendirici Fiyatları ve Çeşitleri Yves Rocher'de!

Yves Rocher, farklı cilt tipleri için özel olarak formüle ettiği, dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilen nemlendirici ürünler sunar. Yağlı/karma, normal/kuru ve hassas cilt tiplerini doğru şekilde analiz eder. Nemini kaybeden bu ciltler için en iyi yüz, vücut, göz çevresi ve dudak nemlendirici ürünleri sunar. Neredeyse tamamı bitkisel ve doğal içeriklerle hazırlanan yüz nemlendirici kremler, cildin her katmanının nemli kalmasını sağlar. Nemlendirici ve ferahlatıcı yüz yıkama jelleri, canlandırıcı maskeler, makyaj temizleme suları ve mendilleri, jel kremler, likit serumlar, gözaltı bakım kremleri ve günlük kullanıma uygun yüz kremleri Yves Rocher tarafından bitkisel özlerle geliştirilen ve nem dengesini sağlayan en iyi nemlendirici ürünlerdir. Yüz, boyun, tüm vücut ve gözaltı gibi farklı uygulama alanları için bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Çoğu cilt bakım ürününün göz çevresinde kullanılması sakıncalı olduğu için bu bölgenin nem ihtiyacını özel geliştirilen gözaltı nemlendirici ürünlerle karşılayabilirsiniz. Çeşitli nedenlerle kuruyan ve gerilen, cansız görünen göz çevresinde kırışıklıklar görülebilir. Yves Rocher’nin gözaltı halkalarını da azaltan doğal içerikli ürünleri, ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir. Haftalık kullanıma uygun nemlendirici maske çeşitleri ise özellikle neme yüksek oranda ihtiyaç duyan kuru/normal ciltleri nemlendirir ve canlandırır. Cildin pH değeri ile uyumlu olan maskeler, sağlıklı ve yumuşak bir tene sahip olmanıza yardımcı olur.

Yves Rocher nemlendirme ürünlerinin fiyatları ise ürünün içeriğine, hangi cilt tipi için uygun olduğuna, boyutuna ve formuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Günlük ve haftalık kullanıma uygun olan kremler, maskeler, peelingler ve jeller geniş bir fiyat alternatifi yaratır. Bu farklı fiyatlarla sunulan ürünler sayesinde cildinizi nemlendirirken aynı zamanda bakım da yapabilirsiniz. Siz de Yves Rocher’nin cilt için gerekli temel bileşenleri içeren bitkisel içerikli yüz ve vücut nemlendirici kremleri sayesinde cildinizin ihtiyaç duyduğu neme kavuşabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!