ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

YR Kart Hakkındaki Sorularınızın Cevapları

YVES ROCHER KART NEDİR ?
Yves Rocher Kart, 2000 yılından bu yana varolan Yves Rocher markasını ve ürünlerini tercih eden müşterilerimize ayrıcalık sağlayan avantajlı bir üyelik programıdır.
NASIL YVES ROCHER KART SAHİBİ OLABİLİRİM ?
Mağazalarımızdan, web sitemizden ve mobil uygulamamız üzerinden cep telefonu numarası bilginizle hesap açabilir, açtığınız her hesapla bir Yves Rocher Kart sahibi olabilirsiniz. Kartınızı aktifleştirmek için numaranızı doğrulamanız yeterlidir. Ayrıca online mağazamızdan yapacağınız ilk alışverişinizde size özel Yves Rocher kartınız otomatik olarak tanımlanır ve Yves Rocher mağazalarında geçerli avantajlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.
YVES ROCHER KART AVANTAJLARI NELERDİR ?
Yves Rocher kart sahibi olarak, yalnızca size özel tanımlanan indirim oranları, deneme boy ürünler ve orjinal boy ürün hediyeleri gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca her 25,00 TL değerindeki alışverişinizden 1,00 TL puan kazanabilirsiniz. Bu puanları kazanıldığı tarih itibariyle 365 gün içerisinde dilediğiniz mağaza ve üründe kullanabilirsiniz. Kazanılan puanlar online mağazamızda kullanılmamaktadır.

Aynı zamanda mağaza, web sitesi mobil uygulama ve Campus Team ekibi tarafından açılan her üyelik için sizler adına ağaç dikimi sağlanmaktadır.

Ayrıca I Love My Planet ürünlerimizi satın aldığınızda da ağaç dikimi sağlanmaktadır.
YVES ROCHER KARTIM TÜM MAĞAZALARDA GEÇERLİ MİDİR ?
Mağaza, web sitesi, mobil uygulama ve Campus Team ekibi tarafından açılan her Yves Rocher Kart tüm mağazalarda geçerlidir.
ALIŞVERİŞLERİMDEN NE KADAR PUAN KAZANIRIM? NASIL HARCARIM ?
Mağaza, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden yaptığınız her 100 TL'lik alışverişinize karşılık 1 TL değerinde puan kazanırsınız. Yves Rocher mağazalarından liste fiyatları üzerinden puanlarınıza karşılık gelen ürünleri hediye olarak alabilirsiniz. Kazanılan puanlar online mağazamızda kullanılmamaktadır.
Biriken puanlarımı nasıl görebilirim?
Yves Rocher Mobil uygulamasından ve mağazalarımızdan biriken puanlarınızı öğrenebilirsiniz.
Puanlarım ne kadar süre boyunca geçerlidir?
Kazandığınız puanlar bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl içerisinde kullanmadığınız puanlar silinir.
Kartımı mağazadan açtım, online mağazanızdaki alışverişlerimde kullanabilir miyim?
Evet. Mağazada kart açılış esnasında kullandığınız cep telefonu veya e-posta adresini kullanarak online mağazada hesap açtığınız takdirde, hesaplarınız eşleştirilecek ve puanlarınız mevcut kartınıza işlenecektir. Online hesabınız ve mağaza kartınızın eşleştirilmesiyle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0850 755 19 59 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ya da 0850 755 19 59 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ekibimizden destek alabilirsiniz.
Online mağazadan alışveriş yaptım. Otomatik tanımlanan YR Kartımı mağazalarda da kullanabilir miyim?
Evet. Online mağazada kart açılış esnasında kullandığınız cep telefonu veya e-posta adresinizi mağazadaki güzellik uzmanlarımıza ilettiğiniz takdirde hesaplarınız eşleştirilecek ve puanlarınız mevcut kartınıza işlenecektir. Online hesabınız ve mağaza kartınızın eşleştirilmesiyle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0850 755 19 59 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ya da 0850 755 19 59 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ekibimizden destek alabilirsiniz.
Mağazadan kart açmıştım, online mağazadan da alışveriş yaptım, şimdi HESABIM sayfasında başka bir kart numarası görünüyor. Puanlarımı kaybetmeden kartlarımı nasıl birleştiririm?
Her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0850 755 19 59 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ya da 0850 755 19 59 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ekibimize ulaşarak sadakat kartlarınızla ilgili son durumu öğrenebilir ve kartlarınızı birleştirme talebinizi iletebilirsiniz.
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim