Sipariş Hakkındaki Sorularınızın Cevapları

www.yvesrocher.com.tr üzerinden kredi kartımı kullanmak güvenli midir?
Evet, kredi kartı ile ödeme dahil size dair tüm bilgiler, SSL Güvenlik Sertifikası ile şifrelenir ve ödeme esnasında anlaşmalı olduğumuz bankanın güvenli serverlarına şifrelenmiş olarak iletilir.
Kargo bedeli nedir?
Yves Rocher mümkün olan en hızlı şekilde siparişlerinizi size teslim eder. Siparişiniz onaylandıktan en geç üç iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilmiş olur.
165TL'ye kadar alışverişlerinizde kargo ücreti 9.9TL olarak ücretlendirilir. 165TL üzeri alışverişlerinizde ise tutar Yves Rocher tarafından ödenir.
Siparişim sırasında özel bir not bırakmam mümkün müdür?
Siparişinizi tamamladığınızda temin edeceğiniz sipariş numaranızı belirterek müşteri hizmetlerimize musteri.hizmetleri@yrnet.com mail atarak ulaşabilir veya Her gün 09.00-19.00 saatleri arasında 0850 755 19 59 numaralı telefondan ulaşabilir, belirtmek istediğiniz bilgileri iletebilirsiniz.
Sipariş vermeden hediye ürün nasıl alabilirim ?
Yves Rocher olarak her siparişinizde size bir hediye ile teşekkürlerimizi sunuyoruz. Alışverişinizi tamamlarken, hediyenizi siparişinizi onaylama bölümünden seçebilirsiniz. Eğer geçerli bir kampanya olarak alışveriş yapmadan hediye alabiliyorsanız, alışveriş yapmadan sepetinize gidebilir ve sepetinizi onaylama esnasında hediye seçiminizi yapabilirsiniz.
Hediye kuponumu nasıl kullanabilirim ?
Yves Rocher'den geçerli bir hediye kuponunuz var ise kupon kodunuzu alışverişinizi onaylarken girebilir ve kuponunuzun tutar ya da indirim oranını aktif olarak kullanabilirsiniz.
Yurtdışından sipariş verebilir miyim ?
yvesrocher.com.tr olarak Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde her noktaya ürün gönderimimiz vardır. Yurtdışından vermek istediğiniz siparişler için bulunduğunuz ülkenin Yves Rocher web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bunun için Yves Rocher International bölümüne bakınız.
Ödeme seçenekleri nelerdir ?
Alışverişlerinizde tüm bankaların kredi kartı veya banka kartları ile güvenle ödeme yapabilir, ayrıca iyzico hesabınız var ise iyzico ile öde seçeneği ile tek adımla ödeme yapabilirsiniz.
Faturamı nasıl alabilirim ?
Ödemenizi, alışverişinizi tamamladığınızda anlaşmalı olduğumuz bankalara online olarak yapabilirsiniz. Ayrıca, siparişinizi ve faturanızı teslim almak istediğiniz farklı adresleri adres defterinize kayıt ederek farklı siparişlerinizde dilediğiniz fatura ve teslimat adresinizi kullanabilirsiniz.
Ürün iadesi veya değişimini nasıl yapabilirim ?
yvesrocher.com.tr olarak Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabii tüm değişim ve iade prosedürlerini ilgili kanunlar kapsamında siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde yönetmekteyiz. Eğer herhangi bir nedenden dolayı sipariş ettiğiniz ürününüzü değiştirmek ya da iade etmek istiyorsanız satış sözleşmemizi okuyarak bu konuda detaylı bilgi edinebilirsiniz.
En fazla kaç ürün sipariş edebilirim?
Her üründen en fazla 9 adet sipariş edebilir, daha fazla ürün siparişi için ikinci sipariş oluşturabilir veya Müşteri Hizmetlerini arayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Siparişimi nasıl takip edebilirim ?
Siparişinizi tamamladıktan sonra, size siparişinizin özetini içeren bir doğrulama maili gelecektir. Sipariş numaranız ile birlikte adınızı, soyadınızı yazarak musteri.hizmetleri@yrnet.com'a mail atarak siparişinizin durumu hakkında bilgi edinebilir ya da her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0850 755 19 59 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.