ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

Ürünler ve Kampanyalar Hakkındaki Sorularınızın Cevapları

Ürünler hakkında nereden bilgi edinebilirim?
Ürünlerimiz hakkında, mağazalarımızdaki güzellik uzmanlarımızdan, web sitemizden, mobil uygulamamızdan ve müşteri hizmetleri ekibimizden bilgi edinebilirsiniz. Her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0850 755 19 59 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ya da 0850 755 19 59 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ekibimize ulaşabilirsiniz.
Ürünlerinizi hayvanlar üzerinde test ediyor musunuz?
Markamız Yves Rocher, 2004 yılında yönetmelik tarafından yasaklanmadan çok önce, hayvanlar üzerinde testlere karşı mücadele etme taahhüdünde bulundu. Aslında, 1989 yılında Yves Rocher, kozmetik endüstrisinde öncü bir hareketle, bitmiş ürünleri için hayvan testlerini durdurmayı seçerek, bunu alternatif yöntemlerle değiştirdi. Bu durum bize 1992 yılında SPA (Fransa Hayvanları Koruma Derneği) Altın Madalyası'nı kazandırdı.

Bu taahhüdümüze uygun olarak şunları da teyit ederiz:
• Ne bitmiş ürünlerimiz ne de içerdikleri içerikler için, hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz ve bu testleri desteklemiyoruz. Aynı şekilde, tedarikçilerden, kozmetik amaçlarla hayvanlar üzerinde test edilen hammadde alımını da yasakladık.
• Ürün içeriklerimizle ilgili şirket şartnamemiz son derece sıkı ve kesindir. Hayvansal hammaddelerin kullanımı kesinlikle reddedilmektedir (bal ve balmumu hariç).
Örneğin, kozmetik endüstrisinde göz farı için yaygın olarak kullanılan bir pigment olan, koşineal karmin (Kırmızı renkli bir boya olan karmin, kendisini avcılarından korumak için karminik asit üreten küçük koşinil böceğinden elde edilir.) kullanımını yasaklıyoruz.
• Son olarak, hayvan deneylerine alternatif yöntemler üzerine araştırma programlarının geliştirilmesini teşvik ediyoruz. Örneğin, çalışmalarımız doğal içerikler için yeni in vitro ( laboratuvar ortamında )alerji değerlendirme modellerine odaklanmaktadır.

Yves Rocher, bu sürece öncülük ederek birçok ekonomik aktörü beraberinde getirdi.

Yves Rocher, ürünlerinin kapsamının ötesinde, her eyleminde doğaya saygı, hayvan hakları ve biyoçeşitliliğe saygıyı en ön plana koyar. Örneğin, La Gacilly'deki (Brittany / Fransa'daki) üretim tesisleri için üçlü Kalite, Güvenlik ve Çevre sertifikası (ISO 9001, SAS 18001, ISO 14001) alan ilk kozmetik markası olmanın yanı sıra bu üretim tesisleri , aynı zamanda Kuş hayatı uluslararası ağının Fransız temsilcisi olan Kuşları Koruma Ligi (LPO) tarafından onaylı kuş koruma barınağı olarakta hizmet veriyor.

Yves Rocher markası kurulduğu günden bu yana kendini sürekli iyileştirmeye adamıştır ve bu, kadınlara hem doğa hem de insanlar açısından Bitkisel Güzellik® uzmanlığına dayalı bir ürün yelpazesi sunmak için yol gösterici ilkemiz olmaya devam edecektir.
Ürünleriniz vegan ve/veya vejetaryan mıdır?
Ürünlerimiz %100 vejetaryen olarak kabul edilebilir. Aynı zamanda 600'den fazla ürün formülü vegan olup hayvansal hiçbir içerik içermemektedir.
KİŞİYE ÖZEL KAMPANYALARIN KULLANIM KOŞULLARI NELERDİR ?
Kişiye özel kampanyalardan faydalanmak için Yves Rocher Kart sahibi olmanız gerekmektedir.
Doğum günü kampanyasının detayları nelerdir?
DOĞUM GÜNÜ KAMPANYASINDAN FAYDALANMA KOŞULLARI NELERDİR?
• Yves Rocher kart sahibi olmak,
• Doğum günü tarihini Yves Rocher karta tanımlamış olmak,
• Son 24 ayda en az 1 kere Yves Rocher mağazalarından, www.yvesrocher.com.tr’den ya da Yves Rocher mobil uygulamasından alışveriş yapmış olmak (tutar koşulu olmaksızın),
• Son 10 ay içerisinde doğum günü kampanyasından faydalanmamış olmak.

DOĞUM GÜNÜ KAMPANYAMI ONLİNE KANALDA NASIL KULLANABİLİRİM?
Doğum günü kampanyamız, web sitesinde mevcut indirimlere ek %20 İNDİRİM,Ücretsiz Kargo ve alışverişinize Sürpriz HEDİYE, mobil uygulamada ise ürünlerin liste fiyatları üzerinden 2 AL 1 ÖDE veya 4 AL 2 ÖDE, Ücretsiz Kargo ve alışverişinize Sürpriz HEDİYE kampanyaları sağlanmaktadır. Bu kampanyaları kullanabilmek için, alışveriş sepetinizde bulunan "kupon kodu alanına" tarafınıza e-posta veya sms olarak gelen kupon kodunu girmeniz ve "OK" butonu ile aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Kampanyanız, doğum günü tarihinizden bir ay önce tanımlanmakta ve doğum günü tarihiniz itibariyle bir ay süre ile tek seferlik kullanılabilmektedir. Kampanya kullanımı için kupon kodu bilgisi ve detayı Yves Rocher Kart üyeliğine tanımlı ve erişim izni bulunan telefon numarasına veya e-posta adresine SMS veya e-posta olarak iletilmektedir.

DOĞUM GÜNÜ KAMPANYAMI MAĞAZADAN YAPTIĞIM ALIŞVERİŞLERDE NASIL KULLANABİLİRİM?
Mağazamızda geçerli olan doğum günü kampanyasıyla, ürünlerin liste fiyatları üzerinden 4 al 2 öde ya da 2 al 1 öde fırsatıyla alışverişinizi yapabilirsiniz. Buna ek olarak, herhangi bir alışveriş koşulu bulunmadan verilen Sürpriz Hediyeniz sizi mağazalarımızda beklemektedir. Kampanyanız, doğum günü tarihinizden bir ay önce tanımlanmakta ve doğum günü tarihiniz itibariyle bir ay süre ile tek seferlik kullanılabilmektedir. Kampanya kullanım bilgisi ve detayı Yves Rocher Kart üyeliğine tanımlı ve erişim izni bulunan telefon numarasına veya e-posta adresine SMS veya e-posta olarak iletilmektedir. (4 al 2 öde veya 2 al 1 Öde kampanyasında tutarı düşük olan ürün hediye olarak verilir. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez)
Yr kartıma tanımlı olan tüm kampanyalarımı birlikte kullanabilir miyim?
Kampanyalarımızın birleştirilememesi nedeniyle web sitemizde ve mağazalarımızda yalnızca tek kampanya kullanımı sağlanmaktadır.