ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Akmayan Göz Kalemi

Makyajın olmazsa olmazlarından kabul edilen göz kalemleri, farklı çeşitleriyle asla modası geçmeyen makyaj malzemeleri arasında yer alıyor. Aklınıza gelebilecek her renkte temin edebileceğiniz bu göz kalemi çeşitleri, göz şeklini değiştirdiği gibi kirpiklerin olduğundan daha sık görünmesini sağlar. Göz kalemi, gözün alt ve üst tarafına uygulanabildiği gibi göz pınarlarına da sürülebilir. Küçük makyaj hilelerine kolaylık sağlayan bu kalemler kişilerin tercihlerine göre şekillenir. Kolay sürülen, yumuşak dokulu ve akmayan göz kalemi çeşitleri için hemen Yves Rocher ürünlerine göz atabilirsiniz.

Suya Dayanıklı (Waterproof) & Asansörlü Göz Kalemleri

Göz rengine ve şekline göre çeşitli formlarda kullanılabilen göz kalemleri çoğu zaman gün içerisinde akarak istenmeyen bir görüntünün oluşmasına sebep olabiliyor. Bu durumun oluşmasında elbette tercih edilen göz kaleminin etkisi olsa da sıcak hava ve yaşaran gözler gibi etkenler de neden olabilir. Can sıkan bu durumları yaşayan kadınların kurtarıcısı olan akmayan göz kalemi çeşitleri havuz, deniz gibi ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Günlük makyaj tonlarına göre seçilebilen göz kalemleri arasında en çok tercih edilen renk kuşkusuz siyahtır. Özellikle de gece makyajlarının vazgeçilmezi kabul edilen siyah kalemleri, renkli eyeliner ile kullanarak daha ışıltılı bir hale getirebilirsiniz. Göz tipinize göre alt veya üst kirpiklere ya da ikisine birden uygulayabileceğiniz göz kalemi çeşitlerinde doğal içeriğe sahip ürünlere yönelmeniz göz sağlığınız açısından son derece önemlidir.

Suya dayanıklılığa ve ürün renklerine ek olarak alışveriş aşamasında dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise kullanım kolaylığıdır. Alt kısımdan çevrilerek pratik bir şekilde kullanıma hazır hale getirilen asansörlü göz kalemi çeşitleri, eyeliner’ların keskin görünümünü arzu etmeyen ve göz kaleminin yarattığı daha dağınık dokuyu elde etmek isteyenler için ideal!

Eyeliner Fiyatları ve Çeşitleri

Gözleri daha belirgin hale getirmek için tercih edilen eyeliner’lar, üst kirpik diplerine farklı kalınlık ve şekillerde uygulanabilen bir üründür. Likit eyeliner modelleri ince uçlu yapıda olabileceği gibi keçeli formda da üretilebilir. Kalıcılığı sayesinde kuruduktan sonra bozulması çok da mümkün olmayan eyeliner fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Suya dayanıklı veya siyah haricindeki renklerde üretilen simli veya metalik eyeliner çeşitleri daha yüksek fiyatlı olabilir.

Her gün kullanıldığında bile birkaç ay boyunca kullanabileceğiniz, çabuk bozulmayan ve 12 saate kadar gözde kalabildiği kanıtlanan Yves Rocher eyeliner çeşitleri, vegan formülüyle kullanıcılara sunulur. Ürün içeriğine internet üzerinden kolayca erişebildiğiniz bu ürünler aynı zamanda kalem eyeliner olarak da satın alınabilir. Yves Rocher eyeliner çeşitleri içerdikleri mavi kantaron suyu sayesinde hassas gözler için de uygundur. Lens kullanan kişilere de önerilen bu doğal içerikli eyeliner çeşitleri günlük makyaj türüne göre renkli olarak da tercih edilebilir.

Keçeli & Renkli Eyelinerlar

Enerjik kadınlar arasında popüler olan renkli eyeliner çeşitleri özellikle bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezlerindendir. Kıyafetlerinizle şık bir kombin yapabileceğiniz renkli eyeliner türlerini kısa, kuyruklu ya da uzun şekillerde kullanabilirsiniz. Günlük makyajınızın daha taze, daha canlı ve enerjik görünmesini sağlayan eyeliner türlerinin suya dayanıklı olanlarını deniz ve havuzda da kullanabilirsiniz. Pırıltı seven kişiler için sim ile kullanılması önerilen eyeliner’larınızı göz kalemleriyle tamamlayabilirsiniz. Eğer gözlerinizin daha büyük gözükmesini istiyorsanız, beyaz renkli bir göz kalemini kirpik diplerinin iç kısmına uygulamayı deneyebilirsiniz. Beyaz renkli eyeliner’ları ise göz pınarlarınıza uygulayarak daha aydınlık ve etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.

En iyi Eyeliner & Göz Kalemi Yves Rocher'de!

Canlı ve yoğun renkleri ile kalıcılık sağlayan Yves Rocher eyeliner ve göz kalemleri, doğal içerikleri sayesinde kullanıcılardan tam puan alıyor. Sürüş kolaylığı sunan bu ürünlerle günlük makyajınızın en temel adımını pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yves Rocher’nin geniş ürün yelpazesi sayesinde kişisel zevklerinizi ve giyim tarzınızı göz önünde bulundurarak göz kalemi ve eyeliner seçimi yapabilirsiniz. Çeşitliliğin yanı sıra ürün kalitesi ile de dikkat çeken Yves Rocher eyeliner ve göz kalemleri için sayfamızı hemen şimdi ziyaret edebilirsiniz!

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim