ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Boyalı Saçlar İçin Bakım Ürünleri

Saçları boyamak, boyanın içerisindeki kimyasallar nedeniyle belli bir süre sonra saçların zarar görmesine neden olur. Saçlarda oluşabilecek yıpranmaların önüne geçilebilmesi için ise boyalı saçlar için bakım ürünlerinin düzenli olarak kullanılması gerekir. Yves Rocher’nin boyalı saçlar için evde bakım ürünleri bitkisel içerikleriyle saçlarınızı güçlendirir ve kırılmaları engellemeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda saçlarınızı eski canlılığına kavuşturan Yves Rocher boyalı saçlar için bakım ürünleri, saç renginizin korunması konusunda da en büyük yardımcınız olur.

Boyalı Saçlar İçin Şampuan

Boyalı saçlara bakım yapmanın en önemli aşamalarından biri şampuanlardır. Saçları kökten uca güçlendiren boyalı saçlar için şampuanlar, saçlarınızın matlığını ortadan kaldırmaya da yardımcı olur. Saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesini sağlayan Yves Rocher Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan, saçlarınızın renginin ilk günkü gibi görünmesine olanak tanır. Organik acai ve organik agav özleriyle saçlarınızı koruyan ve güçlendiren Yves Rocher boyalı ve yıpranmış saçlar için bakım ürünleri serisinde yer alan şampuanlar, saç tellerini ve köklerini besler. Bu sayede saçlarınız hem daha güçlü ve sağlıklı uzar hem uzun süre saç renginizi korur. Böylece canlı renkler ve derinlemesine beslenmiş saçlar her an sizinle olur.

Boyalı Saçlar İçin Saç Kremi

Şampuandan sonra saçlara uygulanan ve önemli adımlardan biri olan saç kremi, bir yandan saçlarınızı yumuşatırken diğer yandan kolay bakım imkânı sunar. Bitkisel içeriğiyle saçları dipten uca besleyen boyalı saçlar için saç kremi, boyalı saçlara bakım konusunda son derece önemlidir. Saçlarınızı ağırlaştırmadan güçlendiren bu ürünler, matlaşma karşıtı yapılarıyla da saçlarınızın görünümünü iyileştirir.

Acai üzümü ve agav özleriyle, bitkisel içeriği ve yenilenen yapısıyla Yves Rocher’nin boyalı saçlar için saç kremi seçenekleri, saçlarınıza eşsiz bir canlılık kazandırır. Uzun süre saçlarınızın parlaklığını korumaya yardımcı olan boyalı saça bakım kremi ürünleri, losyon yapılarıyla ise kökten uca saçın tamamına uygulanabilir. Doğal içeriği, kolay çözünen formülü ile Yves Rocher boyalı saç kremleri, her an ışıl ışıl olan saçlarınızla dikkatleri üzerinize toplamanıza olanak tanır.

Boyalı ve Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Ürünleri

Boya sebebiyle saçların yanması, yıpranması ve kırılması oldukça sık yaşanan durumlardır. Bu nedenle boya sonrası saç bakımı, saçların daha sağlıklı görünmesi ve boyanın kimyasal etkilerinin azaltılması için önemlidir. Boyalı saçlara bakım, şampuan ve saç kreminin yanı sıra maske gibi destekleyici ürünlerle tamamlanır. Bu ürünler, şampuan ve saç kremiyle birlikte kullanıldığında en iyi etkiyi gösterir.

Boyadan kaynaklanan hasarları onarmaya yardımcı olan yıpranmış saçlar için bakım ürünleri, düzenli uygulamalar sonucunda saç renginin daha uzun süre korunmasına da destek olur. Böylece saçlarınız daha sağlıklı, canlı, parlak ve gür görünür. Bu bakım ürünleri, günlerinizin daha iyi geçmesine de destek olan parlak ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı mümkün kılar.

Boyalı Saçlar İçin Bakım Ürünlerinin En İyileri Yves Rocher’de!

Yves Rocher’nin kullanıcılara sunduğu boyalı saçlar için bakım ürünleri her adımda etki eder ve eşsiz bir görünüme sahip olunmasına yardımcı olur. Bitkilerden elde edilen doğal içerikleriyle saçlarınızı kökten uca besleyen Yves Rocher boyalı saçlar için bakım ürünleri, yoğun ve etkili bir şekilde bakım yaparak kendinizi daha iyi hissetmenize olanak tanır. Şampuandan önce veya sonra kullanılan maskeler, şampuanlar, saç kremleri ve tüm Yves Rocher boyalı saçlar için bakım ürünleri, saçlarınıza eski canlılığını ve sağlığını kazandırmayı amaçlar. Siz de Yves Rocher boyalı saçlar için bakım ürünleri ile saçlarınızın boyatmadan önceki gibi görünmesine, sağlıklı ve parlak olmasına yardımcı olabilirsiniz!

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim