ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Vücut Sütleri

Sağlıklı bir cilde sahip olmanın en önemli kriteri, cildin nem seviyesinin ideal ölçülerde olmasıdır. Ancak gerek çevresel etkenler gerekse de hormonal değişimler, bu seviyenin korunmasını zorlaştırabilir. Hatta bazı cilt tipleri, herhangi bir tetikleyici etkene ihtiyaç duymaksızın nem kaybederek kuru ve soluk hale gelebilir. Yves Rocher, kuru ciltler için ürettiği vücut sütleri ile nem seviyesinin korunmasını ve canlı bir görünümün elde edilmesini kolaylaştırır.

Vücut Sütü Fiyatları ve Çeşitleri

Doğanın yenileyici gücünün Yves Rocher uzmanlığı ile bir araya geldiği vücut sütleri, farklı kullanıcı beklentileri göz önüne alınarak geliştirilir. Böylece farklı etkenlere bağlı olarak cilt kuruluğundan şikâyet eden kullanıcılar, Yves Rocher ürünleri arasından ihtiyaç duydukları seçeneklere yönelebilir. Bazı ürünlerin içerisinde bulunan organik aloe vera, cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olurken onarıma da katkı sağlar. Cilt bakımı esnasında ekstra rahatlık hissi yaşamak isteyenler, hamamelis ile formülü zenginleştirilmiş ürünleri kullanabilir. Yves Rocher, yaşlanma karşıtı etkileri azaltmaya yönelik geliştirdiği 30 farklı bitkisel yağı içeren vücut sütlerine de bu kategoride yer verir. Tüm yenileyici ve besleyici özellikli vücut sütleri, yıl boyunca cazip fiyatlar ile tüketicilerin tercihine sunulur. YR Kart sahipleri ise her alışverişlerinde puan biriktirebilir ve kendilerine özel tekliflerden yararlanabilir.

Vücut Sütü Nasıl Kullanılır?

“Vücut sütü ne işe yarar?” sorusunun cevabı, cilt sağlığına önem veren bireylerin araştırdığı temel konulardan bir tanesidir. Hatalı epilasyon uygulamaları, aşırı soğuk ya da sıcak hava ve dengesiz beslenme gibi birçok etken, cildin sahip olduğu nemi kaybetmesine neden olur. Yves Rocher vücut sütleri, tam da bu noktada devreye girer. Nemlendirici özellikleri ile kuruyan cildi anında onaran vücut sütleri, aynı zamanda cildi dış etkenlere karşı çok daha dirençli bir hale getirir.

Yves Rocher uzmanları tarafından geliştirilen vücut sütü çeşitleri günlük kullanıma uygundur. En iyi sonucu almak için her duş sonrasında temiz cilde masaj yaparak uygulanması yeterlidir. Vücut sütü derinin alt tabakalarına daha hızlı ulaşır ve etkisini anında gösterir. Düzenli kullanımda kuruluğa bağlı dökülme ve kaşıntı problemlerini de kayda değer oranda azaltır.

Doğal Aromalı ve Bitkisel Vücut Sütü

Yves Rocher, kişisel bakımına özen gösteren kişiler için ürettiği vücut sütlerinin formüllerinde doğal aromalara ve bitki özlerine yer verir. Böylece ürünler, onarıcı ve besleyici özeliklerine ek olarak gün boyunca süren farklı etkiler yaratır. Örneğin; argan yağı ve gül içeren vücut sütü ile duyusal çekicilik çok daha yoğun hale getirilebilir. Rahatlamanın yanı sıra tazelik hissi arayışındakiler ise lavanta ve böğürtlen aromasıyla zenginleştirilmiş vücut sütlerine yönelebilir. Vücut sütü kategorisinde ayrıca zeytin, turunç, Hindistan cevizi, mango gibi farklı özleri içeren ürünler de bulunur. Cilt sağlığına ve doğallığa değer veren Yves Rocher vücut sütleri, mineral yağ ve paraben içermez. %100 vejetaryen formüle sahip ürünleri renklendirmek için doğa dostu yöntemlerle yetiştirilen bitkilerden elde edilen özler kullanılır.

En İyi Vücut Sütü Çeşitleri Yves Rocher’de!

Fransa’nın önde gelen parfüm üreticilerinden Yves Rocher, kullanıcılara en iyi kişisel bakım deneyimini yaşatmayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda kullanıma sunulan parfümlü vücut sütü, banyo sonrası kişisel bakım rutinine farklı boyut katar. Yves Rocher’nin en çok tercih edilen kokularından biriyle formülü zenginleştirilen Comme Une Evidence Parfümlü Vücut sütü, çiçeksi ve odunsu notaları bünyesinde barındırır. Parfümlü vücut sütünün çiçeksi notalarının kaynağını menekşe, gül ve inci çiçeği oluşturur. Karakteristik koku özelliklerini ise odunsu notalar denildiğinde akla ilk gelen bitki olan paçuliden alır.

Yves Rocher uzmanları, kuru ciltlere özel vücut sütlerini geliştirirken kaliteye önem verir. Biyoçeşitliliği koruma misyonu dâhilinde üretimi gerçekleştirilen ürünler, kullanıma sunulmadan önce titizlikle yürütülen dermatolojik testlerden geçer. Yves Rocher, tüm aşamalarda olduğu gibi bu testler esnasında da doğanın ve hayvan haklarının korunmasını ön planda tutar. Dolayısıyla kullanıcılar, doğa dostu içeriğe sahip ürünlerle, güven içerisinde vücut bakımı yapmanın keyfini sürebilir.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!